Wpis z mikrobloga

#wykopoid #allegroid numer 18!

Witamy w kolejnym numerze wyk... allegroidu! Dziś m.in. o aferze banowej i przejęciu wykopu!

W numerze także kolejna odsłona cyklu rozbieramy wykopowicza (który zawdzięczamy nieocenionemu @footix: )

Numer powstał we współpracy @ zurawinowa: , @Supercoolljuk2: i @Destr0:

Zachęcamy również do śledzenia tagu #wykopoid lub obserwowania profilu @wykopoid: by zawsze być na bieżąco z numerami oraz do polubienia fanpage na facebooku i google+

A oto dzisiejszy numer:

http://wykopoid.soup.io/post/284523021/Image
  • 49
  • Odpowiedz
@wykopoid: Słabizna, od pewnego czasu lecicie w dół - Co się stało ze starą szatą graficzną? Nowe numery wyglądają jakby jakiś gimbus robił je w paincie siedząc na kiblu, Same kwadraty, kiepsko poskładane i okraszone masą dłuuugich nieśmiesznych tekstów.
  • Odpowiedz
@ppj: Pewnie zurawinowej się nie chciało dalej czytać tego wpisu i już się nie dowiedziała, że mi było smutno, bo wyjeżdżałam do Niemiec, ale jak się nie ma o czym pisać, to się pisze o byle gównie... Wiesz ma jakieś problemy ze mną i wylewa to na to coś, cokolwiek to jest.
  • Odpowiedz
@tusiatko: A ty nie miałaś czasem konta kasować? -_- taki ucieszony byłem a tu dalej widze że biegasz i wesoło rozgłaszasz swoje mądrości i smutki rodem z Bravo Girl.
  • Odpowiedz
@Shaki: Ogółem jeżeli wierzysz plotkom na ten temat, to sam sobie dajesz świadectwo. Pokaż mi gdzie zrobiłam emoquit i powiedziałam, że nigdy nie wrócę. To, że ludzie sobie zrobili z tego jakąś aferę to nie moja wina, z tego samego względu nie mam zamiaru przejmować się takimi gadkami jak twoja. I mógłbyś mi wypominać gorzkie żale itd. gdybym była tutaj jedyna, a takich jak ja albo i gorszych jest na pęczki,
  • Odpowiedz
@tusiatko: @tusiatko: Jeżeli ci przeszkadza czytać "bravo girl" w moim wykonaniu, to dlaczego jeszcze nie dodałeś mnie na czarną listę?

Lol, mam cię na czarnej liście już z ładnych kilka miechów :D
  • Odpowiedz