Wpis z mikrobloga

Mirki sprawa jest. Ma ktoś link do grupy na fb gdzie laski wymieniają się informacjami na temat facetów? Jakaś typiara mi właśnie wyskakuje z moim instagramem i z faktami z życia, że laski tam ogólnie o facetach gadają itp. Nie powiem zmroziło mnie.
#tinder #podrywajzwykopem
  • 18
  • Odpowiedz
@Daniell0: wiem tyle, że to na pewno nie jest w grupie lokalnej, wrocławskiej, bo już moja wtyka mi to sprawdziła, ale nie należy do tej ogólnej. A #!$%@? takie farmazony są, że szok. Znaczy podejrzewam jedną laskę, która mogła tam coś o mnie #!$%@?ć, ale trudno, nie złapałem za rękę
  • Odpowiedz
@narka: no stary #!$%@? taki kibel tam jest na mój temat, że szok. Jakaś zazdrosna szmata coś wypisała i niby inne jej potwierdzają, że umawiam się z kilkoma na jeden dzień itp. Aż mi #!$%@? ciśnienie skoczyło
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: Ale mi głowę #!$%@?łeś tym, że jest w ogóle taka grupa. Jeszcze też z Wrocławia jesteś. I co to polega na tym, że jak wyruchasz i olejesz to wrzucają Twoje zdjęcie ku przestrodze? Przecież do tego właśnie służy tinder i chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę.
  • Odpowiedz
@fladrabiznesu: Wrocław ma swoją lokalną grupę tyle wiem. Mam kontakt z niektórymi laskami i jedna akurat nalezy do tej wrocławskiej grupy i nic nie było o mnie. Ta faktyczna grupa to Tinder alert. Dzisiaj powinienem wiedzieć kto i co tam postuje na mój temat. Zastanawiam się czy męskiego odpowiednika nie założyć, bo tez miałbym co opisywać.
  • Odpowiedz