Wpis z mikrobloga

Mircy, Mirabelki, potrzebuję kupić odkurzacz z mocą co najmniej 2000W(sierść z kota, dużo dywanów itd.). Jako że kochana Unia Europejska zakazała sprzedaży takowych, mam pytanie w jaki sposób można taki zdobyć. Jest może jakiś "czarny rynek" takich sprzętów z Ukrainy/Rosji? xD
Oczywiście w grę wchodzą używane(bardzo mała podaż w moim rejonie), i przemysłowe(ich te debilne przepisy nie dotyczą). Jednak na tych drugich kompletnie się nie znam, stąd moje pytanie. Taki przemysłowy odkurzacz będzie się nadawał do domu? Na co zwrócić uwagę przy wyborze, i ile mniej więcej trzeba wydać żeby to posłużyło? Z tego co widzę w moim zasięgu finansowym są raczej tylko jakieś chińczyki, z tym że nie wiem czy jest sens w ogóle się w coś takiego pakować? Nie mam kompletnie wiedzy w tym temacie i liczę na Waszą pomoc. Z góry dzięki.

PS: Doradzanie odkurzaczy z niską mocą sobie od razu odpuśćcie - mamy taki w domu obecnie i jedyne do czego on się nadaje to wyrzucenie go na śmietnik(a to fabrycznie nowy, sprawny odkurzacz, o porażającej mocy 800W).

#odkurzacz #odkurzacze #sprzatanie #odkurzanie
Zgrywajac_twardziela - Mircy, Mirabelki, potrzebuję kupić odkurzacz z mocą co najmnie...

źródło: comment_1627278395yJySy2QzJmHJRMU4XCOTym.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zgrywajac_twardziela: sprawdzałeś karchery wd-2/wd-3? Na promocjach 200-300 zł, kupiłem taki jako wyraz bezsilności zwykłych odkurzaczy wobec sierści mojego psa. Tym #!$%@? można przyssac 2l butelkę z wodą i komuś podać, większych nie miałem.
  • Odpowiedz
@leesiuu:

też myślałem, że wydawanie na odkurzacz 300+zł to szaleństwo przy tych marketowych za 100-200zł (kilka lat temu), które to miały te magiczne 2000W. Dziś wiem, że wydałem kasę dobrze :)

Ale ja nie mówię o jakichś marketowych nołnejmach, tylko o markowym odkurzaczu 2000W którego kiedyś używałem. To jest mój punkt odniesienia. Moc ssąca taka że wystarczy raz przejechać dywan, a nie 20 razy szorować jak debil, i dalej nie jest
  • Odpowiedz
@Kukki:

sprawdzałeś karchery wd-2/wd-3? Na promocjach 200-300 zł, kupiłem taki jako wyraz bezsilności zwykłych odkurzaczy wobec sierści mojego psa. Tym #!$%@? można przyssac 2l butelkę z wodą i komuś podać, większych nie miałem.

Nie sprawdzałem, sprawdzę na pewno te modele w markecie(o ile będą w sprzedaży) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bibr co Ty za bzdury człowieku opowiadasz. Mam "przemysłowy" Lidla, którym odsysam gładź jak szlifuję i jaki miałby s net taki odkurzacz jakby kurz przepuszczał? Używam worków i filtra i dopóki któreś się nie uszkodzi to nie ma grama pyłu
  • Odpowiedz