Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem na etapie zakupu działki budowlanej na pół z dziewczyną, potrzebuję na ten cel wziąć kredyt gotówkowy 55k. Czy możecie podpowiedzieć, w którym banku mogę uzyskać najlepszy kredyt lub podlinkować jakąś porównywarkę, bądź polecić jakiegoś doradcę w tym aspekcie w #podlaskie ? Jak wygląda procedura notarialna w sytuacji, gdy nie jesteśmy w związku formalnym? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
#kredyt #finanse #banki
  • 7
  • Odpowiedz
Idziesz do doradcy który da ci najlepsza ofertę i podpowie wszystkie kwestie prawne. Nie dostaniesz od banku takiej oferty jaka dostają ci doradcy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Idziesz do doradcy który da ci najlepsza ofertę i podpowie wszystkie kwestie prawne. Nie dostaniesz od banku takiej oferty jaka dostają ci doradcy

@IlllI: realnie od banku jesteś w stanie dostać dokładnie tę samą ofertę, ale... Musisz wiedzieć czego szukasz - który bank, jaka nazwa oferty, czy wliczasz cross-sell itp. koszt kredytu będzie ten sam co przez doradcę wtedy - stąd nie opłaca się tego robić samemu, lepiej oddelegować doradcy
  • Odpowiedz
@OsSikorskiego:No dokładnie tak a kto się na tym zna? Xd mi dodatkowo doradca odradził trefna ofertę :D posprawdzałem potem i faktycznie z innych osiedli twierdzili ze #!$%@? bagnem wieczorami xd
  • Odpowiedz