Wpis z mikrobloga

1. Co jak autobus nagle zahamuje i dziecko jebnie na podłogę?


nic, jednego durnego gówniaka mniej

2. Ludzie z tych półek jedzą i trzymają tam ręce czy laptopa a kaszojad trzyma tam brudne nogi.


no i dlatego żadna strata jak gówniak jebnie główką w podłogę

@MarianoaItaliano:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
będzie śmiesznie, nawet bym zapłacił żeby to zobaczyć


@JoMaHaa: To pociąg, jak jesteś gotów dać 2k, to ciągnij hamulec awaryjny xD

Ba, może nawet jak powiesz, że dlatego to zrobiłeś to odstąpią od kary, bo bezpodstawne pociągnięcie jest karane.
  • Odpowiedz
  • 2
@MarianoaItaliano
1. Jebnie to jebnie, byleby nie we mnie.
2. Racja
3. Gorzej że dziecko jest ździebko #!$%@? cięższe od kanapki czy laptopa i zaraz #!$%@? tę półkę, jak mu się zachce skakać i za to rodzic powinien w całości zapłacić, nie widzę powodu żeby pozostali pasażerowie dokładali się do tego z biletów

Ps. To autobus? Wygląda bardziej na jakiś samolot. Nie wiem, nie znam się, nie podróżuje ostatnio :D
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: mała uwaga, bo widzę że ktoś nie rozumie zasady dynamiki i tego jak działa przyśpieszenie. Łatwo sobie zwizualizować co się stanie przy hamowaniu. Siła zadziała DO PRZODU.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: i co sie stanie jak tam bedziesz trzymal rece? no chyba nic :-)


@nobrain: Ręce się regularnie myje i w dzisiejszych czasach dezynfekuje. Brudne, spocone stopy gównojada raczej nie podlegają tym zasadom.

Dodatkowo, raczej nie chcę mieć styku z jego bakteriami, potem i innymi wydzielinami, które może kaszojad wyprodukować.

Ba, na takim czymś zwykli ludzie kładą swoje kanapki/posiłki z WARSu.
  • Odpowiedz
@KingaM: dziecko stojąc na stoliku jest powyżej oparcia poprzedzającego fotela. Biorąc pod uwagę to, że u dzieci środek ciężkości jest wyżej niż u dorosłych, to przy gwałtownym hamowaniu prawdopodobnie zrobi flipa w przód, po czym zleci głową w dół. Ktoś tu może rozumie zasady dynamiki, ale nie potrafi tego odnieść do przykładu.
  • Odpowiedz
@shiverr: raczej stawiałabym że przyciśnie go na moment do nagłówka na którym się oprze, po czym chcąc skorygować nagły nacisk w przód poleci do tyłu w kierunku fotela. Najpierw przód, potem tył., tak bym obstawiała przy nagłym hamowaniu.
  • Odpowiedz