Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki z #epapierosy pytanko mam. Wypadłem z obiegu chwilę po wyjściu Profile Rta (który swoją drogą uważam za jeden z lepszych parownikow), przesiadłem się na Ammita mtl że względu na mniejszą chmurę i tu pojawia się pytanie. Czy wyszedł później jakiś fajny mtl? Może Chińczycy zrobili jakiegoś mesh mtl Rta? Ktoś, coś?
  • 5
@Dzidaloo: Jeżeli chodzi o mtl to bardzo polecam pioneera rta.
Widziałem, że w bishopie są problemy ze szkłem i jeszcze czymś, nie pamiętam, ale sam nie używałem więc to nie musi być prawda.
A co do mesha, trzymaj się od tego syfu z daleka. Początkowo sam używałem meshy (w tym proifile'a), ale po zakupie pierwszego parownika na zwykłe grzałki sprzedałem wszystkie meshe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SOBEAR: Sprawdzę, dzięki.

@micw921: Akurat u mnie na odwrót :) Przerobiłem sporo zwykłych i mesh dla mnie był o wiele lepszy, no ale jaram w domu i potrzebuje MTLa. Popatrzę poszukam, dzięki!
@micw921: Powtarzasz opinie ludzie, którzy najprawdopodobniej go w łapach nie mieli albo mieli jakieś wersje preproduction. To jest fenomenalny tank bez żadnych poważnych wad. Pioneera też mogę polecić, ale on dosyć specyficznie wyciąga smaki i nie każdemu to leży.
@Dzidaloo: Ogólny konsensus wśród fanatyków MTLa jest taki, że Bishop to highendowy tank w normalnej cenie.
@SOBEAR: mój błąd, źle się wyraziłem.
Są opinie, że coś z nim się dzieje (nie pamiętam dokładnie co, czytałem na salonie). Ale są to opinie tylko części użytkowników, cała reszta bardzo chwali tego tanka, sam nie wiem, czy go sobie nie kupić.