Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakieś pomysły gdzie expić 210 msem? Oramond west mnie już nudzi, mimo że 2.6kk expa leci, no i swoją drogą potworki do bestiarki dawno zrobiłem, więc dobrze byłoby przeskoczyć na coś nowego tylko co? Werehyeny na Darashi ryzykowne strasznie na tym lvlu, nawet z summonem potrafie się #!$%@?ć, jak 3 hyeny combo zajebią mimo dobrego eq.
#tibia
  • 7
@dsomgi00: summer elfy powinien wystarczyć tylko parter powoli biegamy na początku naucz się wszystkich zakamarków i nie wstydź się uciekać na zewnątrz. Lizard city może troszkę przestarzała miejscówka i może jesteś odobine za duży ale warto zrobić bestiarkę przy przyzwoitym expie. Jeśli nie boisz się waste możesz też iść na grimmy yala brać po dwa ćwiczyć wavy exp powinien być bardzo spoko. Jeśli czujesz się na siłach to warto spróbować gazer
@dsomgi00: A nie ma twój świat jakichś kanałów discordowych? U mnie na karnie są przynajmniej dwa główne kanaly: Karna bosses i kolonia Karna. I jak szukasz th albo cokolwiek to piszesz tam i tyle. No i jeszcze od streamera Sloowek kanał "Banda" czasem po 60 osób siedzi. W ogóle Karna jest według mnie zajebiscie zorganizowana i będzie długo ogrywana, nie tylko przez high lvli. I jeszcze każda każda gildia ma w