Wpis z mikrobloga

@exyvL: na całej baterii wyjdzie ci jakoś 5 godzin włączonego ekranu. Średni wynik, więc czym się tu chwalisz?( ͡° ͜ʖ ͡°) Mając większą baterię ten wynik byłby większy. Chociaż jest wiele czynników które na to wpływa, na przykład sam wyświetlacz czy to ips czy amoled. Mogę w ogóle nie włączać ekranu to i telefon wytrzyma tydzień.
no nie wiem


@exyvL:
ale ja wiem i co teraz?
wszystko zależy od zasięgu sieci, rodzaju (3G, 4G czy co tam), jasności ekranu, rozmiaru ekranu
np. logicznym jest, że na WiFi będziesz miał większy SoT, itp itd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: tak, to wszystko ma znaczenie ale tutaj największe ma procesor, po prostu exynos to ścierwo, porównaj sobie jakikolwiek model samsunga co jest na snapdragu i ten sam model na exynosie, weź jakaś miękka poduszkę i połóż na podłodze bo jak zobaczysz wyniki to usiądziesz z wrażenia że mają czelność nazywania tego tym samym modelem podczas gdy exynos to jakbyś cofał się w czasie, żre baterie jak naćpany, grzeje się praktycznie
@tuidzietenchlopiec:
a dobra, rozumiem

ty jesteś z tych co to przeżywają eksynosa jak koniec świata i żar im się z dupy leje pełnym ogniem

nie zgodzę się z tym, że jest aż tak źle jak opisujesz ale niech ci będzie- masz rację i jesteś super :)

To jest właśnie z S8+ screen.


@exyvL:
aha

I nie mów mi, że w S8 była zajebista bateria

nie mówiłem, nie mówię i mówić nie będę, skąd to wziąłeś?

chyba już nawet mediateki mniej prądu pożerają


@Mikiedbp:
ale tu chodzi o kwestię wydajności i zużycia energii