Wpis z mikrobloga

@ama_tor: Mega, bardzo mi się podoba zajmowanie się kurami i łamami. Kury znoszą jajka i jajka z których może wykluć się pisklak, ale jedno jajko kosztuje 10$ przy cenie kury 150$. Nie wiem w jaki sposób można się wzbogacić na hodowli kur. Lama kosztuje 350$ a jej wełna s podstawowym kolorze kosztuje 45$. Różowa i zielona więcej, ale przysmaki są drogie i to się nie opłaca.
Ogólnie lamy i kury nawet
@MilaPani: Właśnie ciekaw jestem czy na rolnictwie będzie można się wzbogacić, bo tez zauważyłem ze raczej można jakoś żyć ale bez szału. Chyba ze efekt skali, 10 lam, 10 Kraków i 10 kurników?
@ama_tor: oświadczam, że wiejskie życie jest w pytę. Można biedować z honorem, bo bogatym z tego nie będziesz. A najlepsze jest to że w końcu zniknęła wiecznie pełna lodówka. Chcesz żryć- to nasadź sobie marchwi i szpinaku, inaczej zdychaj.
Ps. Oświadczam jednicześnie że dodatek małe mebelki nie jest w pytę. Rozkładane łóżko zabiło mi Sima w kwiecie wieku i z 200 tys simleonami na koncie. Śmierć Rabiego Icchaka mogę przeboleć ale