Wpis z mikrobloga

@Filipterka25: jakich nas? Ja nie mam schizofrenii, ani nie jak Stalin mówię o sobie w trzeciej osobie. Coś ci nie pykło, a odpowiedzialność zbiorowa to typowa bolszewicka sztuczka towarzyszu
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: widać w nim frustrację i obwiniane innych za swoje życie. Każdy ma odpowiadać za innych grzechy, tak sam nie należy do żadnej grupy (no jak ateista to wielkie państwo ateistyczne i zbrodnie powinien przyjąć na swoją klatę nie?) i jest niewinny niczego. Skąd się tacy biorą i po co oglądają telewizję, zamiast zająć się własnym życiem to nie wiem...
  • Odpowiedz
no właśnie dlatego was przesladują


@zsokiemowocowym: Znaczy, że te szmaty narodowcy podpaliły prywatne mieszkanie 11 listopada 2020 roku bo przewidzieli, że ktoś rozbije w 2021 roku matkobosko fajansowsko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy ma odpowiadać za innych grzechy, tak sam nie należy do żadnej grupy (no jak ateista to wielkie państwo ateistyczne i zbrodnie powinien przyjąć na swoją klatę nie?) i jest niewinny niczego.


@Polasz: Zasadniczo
  • Odpowiedz
wiem wiem, ważne że ty jesteś święty i bez grzechów...


@Polasz:

ksiądz rucha dziecko - "no zbłądził, no"

nacjobydło demoluje miasto - "no zbłądzili, no"

jakiś randomowy wiejski pijak rozbija figurę za 1,59 zeta - "CZEMU NEUROPO MORDUJESZ KATOLIKÓW?"
  • Odpowiedz
  • 0
@Filipterka25 co ty mi tu piszesz za gorzkie żale w temacie zbitej figurki Matki Boskiej? Jakiś sędzia sprawiedliwy jesteś i tak transcendentnie wiesz co ludzie myślą? Nawet potrafisz wycenić dzieła sztuki? Sto takich w tej cenie zamawiam od ręki
  • Odpowiedz
@Maslacki
@Filipterka25
Też nie popieram katolicyzmu i katoli polskich tym bardziej... Ale trzeba pamiętać że nie każdy wierzący w Polsce jest od razu od razu bojówka Rydzyka i Kaczyńskiego... To że blisko 5 mln osób smrodzi w Polsce nie znaczy że wszystkich trzeba tępić.
Oraz uważam że agresja rodzi agresję i będę się to w koło toczyć taka walka ideologiczna między katolami a osobami homo i ludźmi popierający aborcję. To nic nie
  • Odpowiedz
Oraz uważam że agresja rodzi agresję


@GrochenMochen: Tak, i dlatego narasta agresja wobec katolicyzmu.

I tak, finalnie rachunek za Rydzyka, Jędraszewskiego i resztę ferajny zapłaci młodzież z Oazy i pani Jadzia. No cóż.

To nic nie da taka walka. Nie pójdziemy na przód


@GrochenMochen: To teraz nakłoń prawactwo do powstrzymania swojej agresji wobec nie-prawactwa, zanim to się rozkręci na dobre.
  • Odpowiedz
#!$%@? kto? Sam pójdziesz niszczyć i dewastować?


@meres: osobiście nie pójdę bo to nielegalne a ja nie lamie prawa. Ale jak zobaczę płonący kościół to zrobi mi się cieplutko na serduszku.
  • Odpowiedz