Wpis z mikrobloga

Mireczki spod tagu #gry, co byście polecili do ogrania z dobrą, wciągającą fabułą, którą długo się pamięta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może być PC, może być PS. Coś w stylu TLoU, Mass Effect (trylogia), Red Dead Redemption, Cyberpunk 2077, Days Gone, Wiedźmin. Gra, która nie jest krótką grą filmową, tylko bardziej grą w stylu RPG, Akcji, jak tytuły powyżej. Odpadają te, w które też już grałam (ale stawiam je niżej niż te, które wcześniej wymieniłam): Death Stranding, Ghost of Tsushima, God of War, Detroit. Z góry dziękuję za podpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio zaczęłam Andromedę, Avengersów, Valhallę i wszystkie mam rozgrzebane i niedokończone, zagrałabym w coś naprawdę dobrego, z dobrą, wciągającą historią ( ͡° ʖ̯ ͡°) #ps4 #ps5 #xbox
  • 95
  • Odpowiedz
@kizimajaro:

nie zaspojlerowałam

no możesz tego tak nie nazywać skoro się upierasz ale poznając zakończenie w inny sposób niż samemu to właśnie spoilerowanie. Z resztą moim zdaniem poznanie tej fabuły w inny sposób niż samemu poprzez grę obdziera ją z dużej części tej magii.

Uncharted ograłam 1 i 4.. mam z plusa 2 i 3, może warto w to

Warto, ja zagrałem najpierw w 4 a potem 1,2,3 i DLC do
  • Odpowiedz
@kizimajaro: Horizon: Zero Down, zdecydowanie polecam. Na pierwszy rzut oka akcyjniak w rodzaju Assassin's Creedów, ale ze zdecydowanie lepiej poprowadzoną fabułą, w dość nietuzinkowym świecie post-apo.

A jak post-apo, to oczywiście New Vegas. Graficznie odstrasza, ale fabularnie sztos.

A jak New Vegas, to The Outer Worlds. Masa szamba się na ten tytuł wylała, IMO totalnie niesprawiedliwie - bo linia fabularna jest naprawdę świetna, płynnie skacząc od naprawdę absurdalnej komedii, po naprawdę
  • Odpowiedz
@mnik1: @cacum3: zaczelam grać w Fallout 4 ale mechanika gry i w zasadzie mało wciągająca fabuła sprawiły ze tez nie skończyłam tytułu. New Vegas jest inny? Lepiej poprowadzony? Wole zapytać bo F4 ma niezłe grono fanów i nie wiem czy wypada pisać w ogóle, ze mi ta gra nie podeszła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kizimajaro: Dying Light. Tyle ludzi na tagu co szuka gier w to nie zagrało, a to przecież dobry tytuł, Polska nie wydała tylko Wiedźmina.
Nier: Automata może ci podejść, wtedy konsola bo optymalizacja na PC jest tragiczna i zaufaj mi na słowo że komfortowo nie zagrasz choćby nie wiem co.
  • Odpowiedz
@kizimajaro: z wcześniej nie wymienionych możesz spróbować Control i A Plague Tale Innocence z czego ta pierwsza jest w promocji -60% a druga jest w plusie jak masz ps5 oczywiście :) może nie RPG, ale może ci się spodobają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kizimajaro: DLC to jak druga, kompletnie nowa gra. ABSOLUTNIE polecam, świetna zabawa, nowa mapa, nowe rzeczy, nowe questy, jazda Buggy po wielkich terenach wiejskich i zamknięcie fabuły którego byś się chyba nie spodziewał.
  • Odpowiedz