Wpis z mikrobloga

Pytanko do mirasów zorientowanych w #podroze. Szukam ciekawych propozycji kraju na przezimowanie czwartej fali pandemii COVID-19.

Mam kilka miejsc, ale jestem ciekaw Waszej opinii - na ten moment w moim wewnętrznym rankingu wygrywa #ekwador (i tu pytanie - może ktoś był i jest w stanie powiedzieć jak się tam toczy życie).

Myślałem też nad Azorami, Madera rok temu bardzo mi się podobała, a na Azorach podobno ładniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wymagania - brak segregacji sanitarnej (nie przeszkadzają mi testy lub kwarantanna przy wjeździe), brak wymogu noszenia maseczki na zewnątrz (ufam słynnemu i uznanemu profesorowi nauk medycznych, byłemu ministrowi zdrowia), dodatkowe punkty za relatywnie niewysokie koszty życia, przyjazny klimat i dobry dostęp do internetu (ale nie są to warunki konieczne)

Odległość i cena lotów nie grają roli.

Jakie mam opcje?

#koronawirus #podrozujzwykopem #azory #portugalia
  • 8
@Leniek: Nie, Polska odpada - chciałbym powoli robić podchody pod płacenie podatków gdzieś indziej. Samo Podlasie okej, ale nie będę w stanie się przestawić na mówienie bez celownika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leniek: Nie stary, nie chcę. Bardzo nie lubię Korwina i Konfederacji. Poza tym średnio mi się widzi zamieszkanie w kraju autorytarnym (chyba, że jest tam zimny rum, klimat gorący, palmy duże, a cygara tanie - to wtedy się zastanowię ( ͡° ͜ʖ ͡°))