Wpis z mikrobloga

@ozeszwmorde:
względnie prosta kalkulacja, wg. google maps S17/S8 w tym momencie zyskujesz 5 min, nadkłądając 80km względem DK19.

To czy wolisz jechać drogami klasy S (+ przejazd przez Waw) zamiast DK, ale kosztem wyższego spalania i dodatkowych 80km już musisz sam przekalkulować.
@j0seph GM podaje wg prędkości maksymalnych dozwolonych na drogach, więc S17 teoretycznie wyjdzie szybciej - praktycznie na odcinkach S19 można nadrobić, bo od Lubartowa do Kocka praktycznie cały czas jest szeroko i można gonić, zakrętów tam jest mało. Jedyny ciaśniejszy odcinek jest między Radzyniem a Międzyrzecem, ale tam spokojnie jedzie się
GM podaje wg prędkości maksymalnych dozwolonych na drogach


@winsxspl: Dlatego właśnie tak dobrze szacuje czas przejazdu, na którym bazują normalni ludzie.

może z drobnymi wyłączeniami ;)

Jeżeli jeździsz jak dałny z BMW i Audi
@ozeszwmorde: ja przez 2 lata jeździłam do pracy do Lublina przez DK19. Ale wyjeżdżałam o 4.00. Trasę wtedy robiłam w 3 godziny. W piątki popołudniu wychodziło 3.40-4.00 godziny. Zawsze maksymalny korek jest w Niemcach przez Lublinem, w Lubartowie duży ruch.
Dużo tirów, latem ciągniki, matki z dzieckiem, bez dziecka, dziadki w autach. Różnie.
Nie jestem w stanie polecić trasy przez S8/S17, bo nie znam warunków drogowych w okolicy Warszawy. Gdy jeździłam