Wpis z mikrobloga

Mirasy potrzebuję pomocy (na poniedziałek albo później, ale nie wcześniej).

Mam cyklady i uwielbiam, mój znajomy również uwielbia i rozegraliśmy setki jak nie tysiące partii.
Ma urodziny w niedzielę, więc dostanie KEMETA (spodoba się chyba).

I tutaj moje prośbo-pytanie.
Czy ktokolwiek widział, ktokolwiek wie skąd wziąć dodatek do cyklad/kemeta c3k creatures crossover ( w jakimkolwiek języku, bo na kartach tylko ikony, a instrukcję sobie wydrukuje)?
#gryplanszowe #grybezpradu #kiciochpyta
  • 11
@lizakoo: W Polsce nowego nie dostaniesz. Chyba, że komuś zalega a nie odnotował tego w systemie, ale to musiałbyś dzwonić do każdego sklepu. Alternatywnie używana, o ile ktoś sprzeda tylko tak mały dodatek albo szukanie za granicą.
@Laaq: Głosy są podzielone po całym internecie. Co sądzisz o cykladach?

Znalazłem na geekmarkecie, akurat przyjaciel mieszka na dojczach i niedługo ma przyjechać w odwiedziny więc może się uda zakupić.

@Jednobrewy no właśnie dlatego szukam. Wrzuciłem wątek na forum, przeszukuje inne strony również.
@lizakoo: Cyklady są okej, ale grałem w sumie tylko 3 razy. W kemecie problem był z tymi kaflami które były podzielone na 3 sekcje (ofensywne, defensywne i ogólne) więc z reguły jak ktoś zaczynał szybciej grę to cisnął w op kafle z danej sekcji. również mechanika dla mnie była słaba, gra polega na ataku świątyń i zawszę wyglądało to tak że jeden wygrywał, a drugi poświecał jednostki bo nie opłacało się
@Laaq: Zobaczę jak to jest w praniu. z tego co czytałem w recenzjach różnorakich to kafle z kemeta są dobrze wyważone, ale ustawienie piramid na początku ma duży wpływ na początkowego boosta danego gracza. Mam nadzieję, że nie powie, że gra jest #!$%@?
@wino16: Niestety. Jako, że dodatki ów znajomy w przyszłości może by chciał, to mi osobiście zależy tylko na C3K z racji tego, że ja posiadam Cyklady, on będzie posiadaczem Kemeta.