Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mikigal: chyba najlepszym i najmniej inwazyjnym, ale i najdroższym rozwiązaniem jest emulator zmieniarki np Yatour, są dedykowane zestawy do konkretnych seryjnych radyjek danej marki, koszt parę stówek, musisz poszukać takiego konkretnego. Najtańsze i bardziej inwazyjne są małe, gotowe moduły bluetooth, na allegro od parunastu złotych, na aliexpress od paru. Tutaj trochę zabawy, dobrze dorzucić przetwornicę za kolejnych parę złotych żeby odizolować zasilanie modułu od zakłóceń z radia, znaleźć miejsce gdzie podać
  • Odpowiedz
  • 0
@mikigal generalnie ciężki temat. Sygnał w Volvo jest przekazywany cyfrowo - możesz się jedynie wlutować przed FM ale to zdaje się tylko w najprostszym zestawie, przy high performance I wyżej już nie da rady. Jeśli zmieniarka to tylko cyfrowa za ponad tysiaka. Na forumvolvo jest podlinkowane do angielskich stron jak się wlutować - miałem to robić ale ostatecznie olałem.
  • Odpowiedz
@mikigal: Żeby to elegancko działało, to trzeba wydać kilkaset złotych. Znalazłem dwa rozwiązania. Względem transmitera FM na plus mają wsparcie przycisków na kierownicy.
  • Odpowiedz
@mikigal: może być, ja akurat nie przepadam za transmiterami bo siłą rzeczy, przez specyfikę modulacji FM, dźwięk się robi taki trochę płaski, z wybitymi średnimi tonami na pierwszy plan. Ale jako doraźne rozwiązanie OK, wiem że niektórym to nie przeszkadza ;) no i te nowsze transmitery dają już lepszy dźwięk. Ale wciąż u siebie dążę zawsze po prostu do wyciągnięcia kabelka do telefonu :P
  • Odpowiedz