Wpis z mikrobloga

@grzybiorze: cała idea dla osoby niewtajemniczonej może wydawać się scamerska - ofertę sklepu w większej części stanowią zapachy inspirowane mieszane przez jakiegoś egipcjanina wiadomo czym wiadomo gdzie.. ale sklep ogólnie legitny
  • Odpowiedz
@tage: ile musze doliczyc tak orientacyjnie przy zamowieniu. Poza przesyłką cos dochodzi? Bo ceny flakonów nie są jakies straszne tak na szybko patrząc
  • Odpowiedz
@Bonsoul: to było kiedyś, teraz jak są poza UE to pewnie jest ryzyko, że VAT i cło dojdą.
Ja mam flakon 1981x na sprzedaż, jeśli akurat tego szukasz. :>
@grzybiorze: bo ja wiem, szału ten UI nie robi, ale sklep legitny jest.
  • Odpowiedz
@tage: orientujesz sie może ile tego cła i vatu moze byc? Niestety flakonu nie wezmę bo jestem pod kreską. Bywają tam jakies ekstra promki czy nie warto czekać i brac jak jest siano? Szkoda, że nie ma tego na perfumehubie
  • Odpowiedz
@Bonsoul: 23% VAT, jeśli ci się nie spieszy to pewnie warto poczekać. Zniżki bywają, np. Black Friday. Ze względu skoro i USA i UK już obowiązuje Vat to możesz sobie obczajać też w którym jest lepsza promka i jakie tam koszta wysyłki są. W UK częściej bywa, że czegoś nie ma co jest dostępne w USA.
  • Odpowiedz
@tage: 23% ekstra to dużo jesli mam 50% szans na to, że będzie do zapłaty lub nie. Poczekam i może kupie coś na promce. Dzieki za informacje ( )
  • Odpowiedz