Wpis z mikrobloga

Mirki, powiedzcie jak sie skontaktować z #booking .
Wczoraj wynajalem hotel w Sarajewie, 2h przed przyjazdem gosciu mi napisał, że wyszedł overbooking i ze nie ma pokoju, skontaktowal sie z bookingiem ale nic nie odpisywali. Skonczylo sie ze 2h latałem po Sarajewie w poszukiwaniu noclegu na własną rękę.
Od wczoraj siedze na czacie z supportem bookingu ale nikt nie odpisuje i dzisiaj "Koniec czatu ze wzgledu na brak aktywnosci". Dodam ze nie moge zadzwonić do bookingu.
Dodatkowo dzisiaj rano "Właściciel odwołał rezerwacje" i godzine temu mail "Czy to prawda ze nie zameldowales sie w obiekcie".
Co w tej sytuacji poradzić?
  • 4
@Virgilio: czemu nie możesz zadzwonić do bookingu? z Tego co widzę to typ z hotelu z pomocą booking powinieen ogarnąć ci nocleg w nowym miejscu, z transportem etc
Zamiast tego cię olał a po wszystkim jeszcze skasował rezerwację u siebie dając znać bookingowi że nie zameldowałeś się w obiekcie.
Nie odpuszczaj i kręć jak najszybciej aferę w booking, mam nadzieję że masz dowód na to że typ ci napisał że overbooking.
@thewickerman88: Dzieki za odpowiedz. W koncu udalo mi sie dobić na czat. Gdyby wczoraj mi sie to udało zrobić to bym inaczej to rozegrał, no ale nic.
Tak czy siak nic nie płace, a booking pokrywa roznice w cenie zakwaterowania i dojazdu.
EDIT: Najgorsze jest to, że zamiast siedzieć w knajpie to dymałem po mieście. To najbardziej wkurza.