Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu dodałam wpis, że znalazłam prace i będę wykonywać wizualizacje domków. Choć praca już dawno skończona to zapomniałam się pochwalić jak to wyszło, a cześć z was o to prosiła. Wiec dziś #chwalesie
Więcej info o domkach i producencie na pw ale o cenach pojęcia nie mam, więc nie pytajcie.
Z tego co wiem zainteresowanie domkami bardzo wzrosło odkąd na stronie pojawiły się moje wizki, więc jestem z siebie mega dumna.
#pijciezemnokompot #wizualizacja #architektura #architekturawnetrz #pracbaza #praca #grafika
Skibidi - Kilka miesięcy temu dodałam wpis, że znalazłam prace i będę wykonywać wizua...

źródło: comment_16267616681gxQ7fbpOuLDRjXgXovVVO.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
@Skibidi jako, że regularnie oglądam oferty deweloperów, to uważam, iż kluczowe w pracy wizjonera jest #!$%@? możliwie dużo zieleni wokół inwestycji ALE poza działką na której ma stanąć budynek.

  • Odpowiedz
Z tego co wiem zainteresowanie domkami bardzo wzrosło odkąd na stronie pojawiły się moje wizki, więc jestem z siebie mega dumna.


@Skibidi: zamiast dumy należało domagać się prowizji od każdego sprzedanego domku, Ty wizki zrobiłaś raz oni potem zarobią na Twojej pracy wiele razy, ot, taka to cena dumy ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@jasha: Zieleń jest takim neutralnym tłem, normalnie w programie jest horyzont i hektar nieba co nie wyglada jakoś super. A dodawanie randomowych budynków raczej mija się z celem.
Dziękuje :)
  • Odpowiedz
@Skibidi: jako praktyczną ciekawostkę dodam, że te ozdobne konstrukcje wokół domu są niewspółmiernie drogie w realizacji. Bezpiecznie można przyjąć, że taka mała wstawka może podnieść koszt o jakieś 10% wartości domu.
  • Odpowiedz