Wpis z mikrobloga

@carahiluk: no właśnie trzeba było. Jakbym dropnal kilka dnia czeskiej to po 1200 by poszło wszystko a później jak w hazardzie człowiek liczył na odbicie. Bo reszta krypto w miarę się bujala
Teraz już szkoda zwłaszcza że wszystko nisko więc może jeszcze dźwignie za jakiś dluzszy czas.

Jednak poole to jest dobitka bo wielu sprzedaje każde swoje 3 grosze, a chętnych chwilowo mniej gdy sytuacja niepewna. A jak kupywać to już
@obieq: To chyba nie zatrzyma się na 100$ ani na 50$ - chociaż jak do tej pory wahania kursu są bardzo zbieżne z btc i eth. Nie wiem czy coś z tego jeszcze będzie - co innego gdyby ten blockchain miał jakieś zastosowania praktyczne.
@obieq: zaraz po wyjściu na giełdę pisałem że będzie $100 to mnie nikt nie słuchał :P

@MrAndy: wszystko zależy od szefostwa w sumie, jak popracują i się adopcja ogarnie trochę to top20 jak nic. Jak nie to dramat.

Ja narazie trzymam ale prawda że poole powodują szybką wyprzedaż i spadek wartości. Myślę że do poziomu tysiąca wrócimy, a jeśli spadnie do kilkudziesięicu dolarów to sam kupię :P
@darvd29: ? no od wpisu kisi się 180-270$ więc szału nie ma w porównaniu do 1200-1800$ i dłuższą chwilę 700-900$ Każdy może mieć jakieś swoje przewidywania.
A mecenas jak przeiwduje najbliższe 4 tygodnie?
@darvd29: dokładnie, ale jak masz jakieś wirtualne nominały to pasuje mieć jakiś plan czy je trzymać czy sprzedawać. Tak jak napisalem jest zbyt tanio na sprzedaz wiec po prostu trzymam