Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Mam pytanie do tagu: #taras #ogrod #balkon #budownictwo #budujzwykopem #remont #remontujzwykopem #majsterkowanie

Mam balkon 7 m2 wylany betonem, wypoziomowany itd. i chciałbym tanim kosztem zrobić jakąś posadzkę, bo jeszcze parę rzeczy innych jest do zrobienia w mieszkaniu.

Podobają nam się deski kompozytowe, ale na oglądałem się ile Mario budowlaniec się z tym #!$%@? i urlopu by mi nie starczyło żeby zrobić. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Teraz pytanie czy takie coś jak znalazła różowa (zdjęcie na dole w komentarzu) zda egzamin i warto robić chociaż na sezon albo dwa? Czy prócz tych desek potrzeba coś jeszcze czy montujemy bezpośrednio na beton?
Jak z wytrzymałością, może ktoś już montował u siebie i podzieli się doświadczeniem? Może jest coś jeszcze co w miarę tanio i samodzielnie jestem w stanie wykonać?
  • 7
@weeden: U siebie płyteczki mam. To montujesz tylko na wpust jedno do drugiego, nie musisz przytwierdzać do wylewki. Ja przykręcałem na wkręty tylko taką listwe wykończeniową. Robiłem w blokach robota prosta jak drut, reklamacji nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko impregnat sobie kup to będą ładniej wyglądały
@Quarel no właśnie też do bloku potrzebuje i to byłby najprostszy i najtańszy sposób. I to się trzyma tak bez montowania? Dziecko z milionem pomysłów ani szalony 40 kg pies mi tego nie rozwali?