Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są jakieś kursy albo szkolenia IT które pozwalają przebić się przez stanowisko juniora i wbić od razu na mida?
#pracait #programowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f52cfe072fc8000a3ae877
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 63
@sebusik: Nie żebym tydzień temu nie szukał juniorów na wykopie za 5k podstawy + 20-25% premii, ale to sobie w postach zweryfikujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znam masę programistów którzy z rocznym doswiadczeniem potrafią wykręcić 9-12k na rękę (i nie mam nic przeciwko by im tyle płacić), ale tak jak powiedziałem - musisz być dobry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@martwykotek: na pewno się dogaduje na płaszczyźnie technicznej, tylko pewnie tym normickim śmieciom nie pasuje że nie zagaduje do nich w przerwie obiadowej i nie chodzi z nimi do baru i za takie rzeczy postawili na nim krzyżyk.
na pewno się dogaduje na płaszczyźnie technicznej


@nieugnesie: ale przecież napisał że nie dogaduje sie z nimi XD

tylko pewnie tym normickim śmieciom nie pasuje że nie zagaduje do nich w przerwie obiadowej i nie chodzi z nimi do baru i za takie rzeczy postawili na nim krzyżyk.


@nieugnesie: zesrałeś się stulejarzu XD
no to ci napisałem czarno na białym co to dla normika znaczy "nie dogadywać się"


@nieugnesie: pracuje 7 lat w IT i serio przerobiłem masę takich "genialnych" koderów. Nikt nie robi problemu, ze on nie chce chodzić na kawę, ze nie lubi gadać z ludźmi bo serio, jest masa takich ludzi w IT.

Ale zawsze wyklucza dewelopera jeśli nie jest w stanie rozmawiać o funkcjonalnościach czy architekturze.

i na 100% to
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli masz dobre umiejętności oraz porządne portfolio to możesz od razu na mida próbować. 1 kurs cię na niego raczej nie nauczy, musiałbyś sam się bardzo interesować tematem. Następnie miałabyś tak zainteresować pracodawcę, żeby w ogóle dał ci szansę i twoje CV nie wylądowało w koszu.

Mój wykładowca też rekrutował i mówił, że zdarzają się czasem tacy juniorzy, którzy mają umiejętności na stanowisko mid.
> tylko pewnie tym normickim śmieciom nie pasuje że nie zagaduje do nich w przerwie obiadowej i nie chodzi z nimi do baru i za takie rzeczy postawili na nim krzyżyk.

@nieugnesie: zesrałeś się stulejarzu XD


@martwykotek mnie nie chcieli przedłużyć próby w gówno robocie, bo nie paliłem papierosów jak wszyscy pozostali, którzy razem wychodzili palić. Tak więc jestem w stanie w to uwierzyć.