Wpis z mikrobloga

@kubson733: nie moge się doczekać aż te wszystkie mody w końcu wyjdą i okażą się totalnymi gównami gorszymi o ruskich modów robionych przez jednego nie do końca trzeźwego saszke
  • Odpowiedz
@Muaarthinos: To beda fikolki lorowe czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Fenixior: Archiwalny post z dziejami ma rok 2008, a sam wiem, ze juz o nim cos pisano w 2007.

ALE TO WCALE NIE JEST TAK ZE TEN MOD POWSTAJE 14 LAT. ZMIENILISMY CALKOWICIE SCENARIUSZ I EKIPE PAREDZIESIAT RAZY. WIEC MOZNA POWIEDZIEC ZE MOD W OBECNEJ POSTACI POWSTAJE TYLKO 2 LATA. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Vezz Nie za dużo mogę zdradzać, ale w pracach była dbałość o zgodność z lore. Tyle, że sama historia, głównie jeśli chodzi o początek przy którym przede wszystkim pracowałem, wydawała mi się trochę odklejona od klimatu oryginalnych gier. Subiektywne wrażenie. Nie wiem jak to jest teraz, bo sporo czasu minęło od mojego uczestnictwa.
  • Odpowiedz
Archiwalny post z dziejami ma rok 2008, a sam wiem, ze juz o nim cos pisano w 2007.


@Vezz: Na archiwalnej stronie stronie soulfire można znaleźć coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°):

Jednak od stycznia 2007r. grupa zabrała się za tworzenie własnej modyfikacji, tym razem czegoś naprawdę dużego. Pierwsze informacje pojawiły się w marcu i ewulowały aż do września dwatysiącesiódmego roku ukazując naprawdę ciężką pracę wykonananą przez
  • Odpowiedz
@Muaarthinos:
W którym roku pracowałeś?
@Donmaslanoz14: Ja byłem wtedy w tym teamie przy okazji "preprodukcji" Dziejów i w momencie próby wydania "Zdarzenia na morzu" . Mało kto pamięta, że faktycznie to nie Soulfire wydało zdarzenie na morzu, tylko inny team, a jakie fikołki były przy tym to ło panie. xDD
  • Odpowiedz