Wpis z mikrobloga

4 lata po moim ostatnim związku w końcu się pozbierałem i postanowiłem że najwyższy czas żeby się z kimś związać.

Założyłem konto na jednym z płatnych serwisów randkowych, lvl 28 here, szukam czegoś poważnego, a w małej miejscowości w której mieszkam jest ciężko kogoś znaleźć.

Jestem bardzo krytyczny względem siebie a mimo to z mordy oceniam się na solidne 6/10. Koleżanki z pracy "same by się za mnie wzięły, gdyby nie były mężatkami", czyli może być lepiej niż sam się je oceniam.

Na tym portalu o którym wyżej pisałem, dodałem dobre zdjęcie, uzupełniłem swój profil, pisałem szczerze co lubię czego nie lubię, jakie mam hobby, co lubię robić, etc.

Minął już jakiś czas, i nie mam żadnego odzewu. Mała część dziewczyn których profile przeglądałem odwiedziła mój profil, a na domiar tego żadna nie odpisała.

I ja bym wszystko zrozumiał, ale jeszcze dobrych parę lat temu chodziłem na randki, spotykałem się z dziewczynami, a do dziś dużo się nie zmieniłem, a jeśli już to na lepsze.

Jest mi smutno, moje poczucie własnej wartości ma się jeszcze gorzej niż przed próba znalezienia partnerki. Musiałem gdzieś się wyżalić.
Czuję się wyruchany przez ten portal o którym pisałem. Taki #!$%@? mi pomogli znaleźć miłość.

#blackpill #przegryw #incel
  • 21
  • Odpowiedz