Wpis z mikrobloga

To już cyganka, która zaczepiła mnie jakieś 15 lat temu w centrum mojego miasta (zaproponowała wróżenie z kart za kasę, ściemniłem że akurat nie mam kasy akurat przy sobie, dodatkowo wcisnąłem jej kit, że zawsze uważałem cyganki za istoty ponadludzkie, takie jakby pół-anioły, za to że potrafią wróżyć XD), jest bardziej godna zaufania, niż koncerny farmaceutyczne. A zrobię na złość tym wszystkim zachodnim nieukowcom i zaszczepię się Sputnikiem, jak już będzie trzeba. I uprzedzając co poniektórych - uważam, ze w '39 powinniśmy iść z Adolfikiem na Moskwę - taki ze mnie rusofil.
#covid19 #koronawirus
  • 4
@Otek: Wyluzuj Miras. Ty chyba na serio nie załapałeś. Tu nie chodzi o moje poczucie jakiejś wyższości, a raczej o brak zaufania do lobby farmaceutycznego, jak i mediów, które nie mają nic konkretnego do zaoferowania oprócz durnych sitcom'ów i szumu informacyjnego. Sporo i coraz więcej osób ma podobne zdanie i to niezależnie od płci, wykształcenia, wieku, czy też poglądów politycznych czy gospodarczych. Po prostu ludzie przestają już ufać swoim rządom i