Wpis z mikrobloga

@kaemka: Widziałem gdzieś wcześniej wpis na TT, jeszcze bez nekrologu, od osoby która rzekomo ja znała. Info do sprawdzenia na później.
  • Odpowiedz
@t_99: To się nazywa wyłączenie telewizora i włączenie myślenia. Szkoda #!$%@?, za durnie włączają Facebooka i inna gowna i bezmyślnie ufają informacjom podawanym przez jakiś wypierdków z internetu.
  • Odpowiedz
@t_99: Ziom, ja rozumiem że można mieć jakieś obiekcje do szczepionki szczególnie kiedy widzi się co nawet nasz rząd odwala i ciężko mieć do wątpiących pretensje. Ale weź, jak Wy to mówicie, "włącz myślenie" i pomyśl co by się stało gdyby substancja podawana wielu milionom ludzi na świecie tworzyła w mózgu "pełno, dalekich od normalności zakrzepów".
  • Odpowiedz
@t_99: Podpowiem Ci co by się stało, taka substancja podana tak wielu osobom wytworzyłaby tak masową śmiertelność, że nawet globalna awaria internetu nie byłaby w stanie Cię odciąć od tej informacji. Poza tym zdecyduj się, te zakrzepy są już widoczne czy będą dopiero za rok/dwa? Twoje "włączanie myślenia" średnio działa skoro Twoje zdania są absurdalnie wręcz wewnętrznie sprzeczne.

Pozwolę sobie i wołam Mireczka @KrejZi1337 czy podpisałby się pod tym co wypisujesz
  • Odpowiedz
@kaemka: Słuchaj, ale ja czytam mądrzejszych od siebie. Słucham ludzi którzy w wirusologii spędzili poł życia. I są w swoich specjalizacjach poważani na świecie.

Z nimi polemizuj
I z 10 jeszcze innych nazwisk mi się w lekturze przewinęło.

COVID Shots to “Decimate World Population,” Warns Dr. Bhakdi

https://thenewamerican.com/covid-shots-to-decimate-world-population-warns-dr-bhakdi/

Expert Virologist Warns: COVID-19 Vaccine is Creating a Global Catastrophe

https://uncoverdc.com/2021/03/16/expert-virologist-warns-covid-19-vaccine-is-creating-a-global-catastrophe/

Dr Lee Merritt: In Animal Studies, After Being Injected With MRNA Technology,
  • Odpowiedz
@kaemka: Czego tu nie rozumieć? Świat wygląda w miarę normalnie, ludzie nie padają setkami milionów, ponieważ ta rzeczywistość jeszcze nie zaistniała. Zakrzepy się rozwijają, u jednych szybciej, u drugich wolniej. Dokładnie jak z każdą inną jednostką chorobową. Żebyś się nie zdziwiła jak świat będzie wyglądał za np. dwa lata.
  • Odpowiedz