Wpis z mikrobloga

Czy gdy w ogłoszeniu o pracę na juniora widzę wymagania obowiązkowe: Python, Angular, REST, CSS, HTML, Django, JavaScript, GIT, AWS i cholera wie jeszcze co to pracodawca faktycznie wymaga znajomości tych technologi na poziomie umożliwiającym pracę z nimi? Chciałem zmienić pracę na programistę. Znam Pythona, Git nie jest mi obcy, działam trochę w Django i jako-tako kumam Bootstrapa i chcę swoją karierę ukierować w Web Dev ale jak widzę ile jeszcze brakuje mi do Juniora i jak mało czasu zostało mi do znalezienia pracy to zwyczajnie wątpię, że mi się uda...

#progamowanie #python #praca
  • 10
@Lunatik: pewnie projekt jest oparty ma tych technologiach, wiec wrzucają wszystkie żeby kandydat wiedział czego się spodziewać oraz chociaż trochę znał te technologie, żeby moc się efektywniej douczać i poruszać po projekcie.
Masz konto na LinkedIn

chociaż trochę znał te technologie


@FioletowaFasola: Tak mam, oznaczyłem, że aktywnie aplikuję itp. Jako senior tutorial viewer znam sporo technologii i z ciekawości pisałem sporo skryptów które zahaczały o różne dziedziny ale nie powiedziałbym, że je znam. Ważne, że już wiem ocb z tą mnogością technologii przy ogłoszeniach :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Patrick_Rowerovsky: @Lunatik: @FioletowaFasola: ej no przecież te technologie to postawy, poza tym większość op już zna.

Te sam powiedział, że zna: Python, Django, Git
Jak zna Django to nie wyobrażam sobie, żeby nie znał REST, bo co innego w nim robił?
Jak zna Bootstrapa to pewnie zna HTML i CSS.
Zostaje jedynie front czyli JavaScript i Angular. Jak ktoś startuje na webdevelopera (to znaczy fullstack) to oprócz HTML i