Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę to z siebie wyrzucić. Zakochałam się, mam romans. Jestem od pięciu lat w związku, związek jest stabilny i nudny. Mieszkam za granicą, na zachodzie, mój chłopak jest miejscowy. Poznałam niedawno Rosjanina, miły, zaradny, z mordką jak ziemniaczek (mnie bardzo pociągają Rosjanie, więc to właściwie zaleta). Nie wiem co robić, czuję się jakbym miała piętnaście lat, a jestem już po trzydziestce, nie mogę jeść, nie mogę spać, ale nie mogę się rozstać, bo w pewnym stopniu jestem zależna od mojego obecnego niebieskiego (nie finansowo, bo zarabiam dobrze). Pewnie powiecie że #p0lka, ale trudno czasem wygrać z uczuciami, trudno wybrnąć z takiej sytuacji, bo niezależnie od mojego wyboru będę musiała kogoś zranić.
Byliście w takiej sytuacji? Jak się to u was skończyło?
#zwiazki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60efc6c191a69a000ab95e27
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 127
  • Odpowiedz
@crazykokos: Mylisz moją z Twoją kołtunie. Zero nie warte nawet by splunąć na nie. Czyli miałem rację od początku - jesteś nikim. Roksana co najwyżej to max co może z Ciebie być, pociesza mnie jedynie fakt, ze dla takich pustaków zawsze w jakimś momencie życia przychodzi moment gdzie się orientują, że mają rękę w nocniku - na Ciebie karyno też przyjdzie pora :)
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Ale się produkujesz :) ileż atencji mi tu dajesz od kilku dni. Dawaj kolejnego komcia. Weekend minął to nie musisz się zajmować #!$%@? starymi, możesz częściej pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie nic kompletnie nie rusza, ty się w kółko zapetlasz, ale dawaj dalej, może z tego twojego ograniczonego móżdżka powstanie coś nowego? Nigdy niewiadomo. Ale psychole i skrzywience maja tak, ze wszystko z zacietrzewieniem na
  • Odpowiedz
@crazykokos: Coś mi się wydaje, że to działa w 2 strony...no ale Ty marnujesz swoje gówniane,puste życie to i masz dużo czasu na siedzenie z nosem w telefonie non-stop, ja jednak mam trochę większe ambicje niż sranie i ruchanie. Co tam w pracy "silna i niezależna" karynko, zarobiłaś już chociaż na parę butów? xD
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Pracuje w inwestycjach i z racji wykonywanej prscy wiem, gdzie lokować pieniążki zeby ładnie pracowały i samo się zarabia na buty. Jako, ze jestem ekspertem nie muszę wiele robić, tylko weryfikować niższych pracowników, dodatkowo mam mniej roboty zwłaszcza na zdalnej:))
  • Odpowiedz
Pracuje w inwestycjach i z racji wykonywanej prscy wiem, gdzie lokować pieniążki zeby ładnie pracowały i samo się zarabia na buty. Jako, ze jestem ekspertem nie muszę wiele robić, tylko weryfikować niższych pracowników, dodatkowo mam mniej roboty zwłaszcza na zdalnej:))


@crazykokos: O wow, czyli jakiś tam przynajmniej licencjat z administracji albo innego zarządzania polem namiotowym musisz mieć, szok, nie spodziewalbym się nawet matury w tym przypadku. To w co ulokowałaś swoje
  • Odpowiedz