Wpis z mikrobloga

@graf_zero: bo ma wszystko tam wyglądać idealnie , a nie jak staw Pana Waldka spod sklepu, w sobotę miałem zacząć ludzi wpuszczać na wędkowanie ... 80 osób się zgłosiło od razu, bo fajna cicha miejscówka , mnóstwo różnych ryb w stawie . Wczoraj 6 godzin kurna traktorkiem cialem aby ładnie było bo trawa wreszcie wyrosła wszędzie
@Maly_Jasio: moi rodzice tego parku nie zakładali, kupili go wraz z PGRem był cały zniszczony... tata 10 lat temu postanowił , że go odbuduje , powiększył staw , porobił wyspy pozarybiał go. Ja chciałem go upiększyć więc zrobiłem z jednej strony plaże , z drugiej zatoczkę do wpływania łódką, powiększyłem staw do 3.5 m. Na całym stawie oprócz plaży , gdzie stopniowo się zwiększa. Nowa trawa jest na ponad hektarze ,
@Adrian090298: no ja rozumiem, że człowiek źle się czuje gdy siła wyższa niszczy coś co jest wykonane własnymi rękami. Ale z dystansu patrząc ten problem jest tak błahy wobec zmartwień innych ludzi, że naprawdę szkoda się żalić. Dla większości wykopków własny park to nierealne marzenie. Dla nich spełnienie marzeń to własne 30m w bloku. To może brzmi trochę jak bóldupizm, ale to trochę brzmi jakby właściciel Ferrari żalił, że mu się