Wpis z mikrobloga

Czytając komentarze na temat #igrzyska #tokio2020 widzę, że dużo osób nie będzie ich oglądać, bo przeszkadza im brak kibiców, obostrzenia itp. Niektórzy mnie skrytykują, ale ja będę oglądał wszystko (na #tvpis xD). Ja oglądam to, aby obejrzeć #sport, a nie kibiców na trybunach. Emocje będą takie same, tylko będzie trochę ciszej. Ja i tak nie miałem zamiaru tam pojechać. Jedynie szkoda mi sportowców, bo muszą przestrzegać tych bardzo głupich zasad. Nawet jeśli nikt nie będzie oglądał tych igrzysk, to i tak rząd japoński nie zmieni swoich decyzji i obostrzeń. Zapraszam do dyskusji na ten temat.( ͡º ͜ʖ͡º) #tokyo2020 #obostrzenia #telewizja
  • 6
Emocje będą takie same


@ofan: moim zdaniem nie będą. Z pozostałą częścią wypowiedzi się zgadzam. Pomimo atmosfery zniszczonej koronawirusem, fajnie że IO jednak się odbywają. To w końcu najważniejsza impreza sportowa na tej planecie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Też współczuję sportowcom, bo to ich w największym stopniu dotkną bezsensowne restrykcje. Jest na prawdę małe okno czasowe w życiu kiedy w sporcie można coś osiągnąć, przychodzi ten moment,
Co martwi mnie w większym stopniu niż koronawirus to coraz częstsze skandale dopingowe. Sytuacje gdzie po kilku latach osoba z piątego miejsca dostaje złoty medal są wybitnie irytujące.


@majk_emigrant Najbardziej doping jest ciekawy w podnoszeniu ciężarów. Niby wyniki igrzysk będą w sierpniu, ale na serio za kilka lat. IO 2020, ale jednak IO 2023.
@soszka2000 Eurosport mam tylko tam gdzie śpi moja baba i ona nie pozwoli mi po nocach nic oglądać (planuję wysłać ją do teściowej na drugi tydzień)