Wpis z mikrobloga

Wiem, że szanse są małe, ale nie zaszkodzi spróbować - mój tag #rzadkiegry ma całkiem spory zasięg. Szukam nowego egzemplarza The Last of Us: Post Pandemic Edition. Mogę zaproponować 5000 zł, ew. troszeczkę więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli ktoś jakimś cudem ma, to śmiało zapraszam na PW.

Jeśli macie jakieś inne starsze gry (tylko nowe w folii), edycje kolekcjonerskie, limitowane lub zwykłe - to również możecie podsyłać na PW. Najlepiej tytuły mające na karku co najmniej 10 lat. Platforma nie ma znaczenia - odezwę się, jeśli będę czymś zainteresowany.

#gry #grypc #ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xboxseries #gaming #pcmasterrace #thelastofus
kacper3355 - Wiem, że szanse są małe, ale nie zaszkodzi spróbować - mój tag #rzadkieg...

źródło: comment_16262727074L2ZzDTx6chPl5jx05jCJQ.jpg

Pobierz
  • 21
@kacper3355: widziałam je tylko na ebayu za 5000 zł kiedyś, w Polsce nigdy, mam od bardzo dawna powiadomienia na OLX i Allegro na hasła związane z TLoU i niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) sama bym chetnie przygarnęła, nie mam wymagań co do fabrycznego zapakowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@camos: "okazji" lepiej brzmi. Poza tym jesteśmy w Polsce, a tutaj są trochę inne realia jeśli chodzi o ceny gier ( ͡° ͜ʖ ͡°) To, że coś za granicą kosztuje 10 czy 15 tysięcy, nie oznacza, że za tyle się sprzeda.


@kacper3355: Tak, sa inne realia. W Polsce sprzet retro - wiec pewnie tez i gry retro - zwykle jest sporo drozszy niz w Europie, o