Wpis z mikrobloga

Jaką retorykę przyjąć przy zakładaniu sporu z aliexpress o nieszczęsne zagubione przesyłki zaczynające się od PL0000?
Dostawa trwa już czwarty miesiąc, a te dziady mi piszą, że towar zostanie dostarczony i żebym cierpliwie czekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#aliexpress #alipaczka
  • 11
  • Odpowiedz
Jaką retorykę przyjąć przy zakładaniu sporu z aliexpress o nieszczęsne zagubione przesyłki zaczynające się od PL0000?


@Szeejq:

nie dotarla w czasie i czekac na aliexpress :)))
  • Odpowiedz
@MalowanyPtak: @sylwek2k: odpisałem im, że nie dotarła, to kazali mi czekać bo jest numer śledzenia (który wiadomo jak działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i stąd szukam kontrargumentów na te żółte **** ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Szeejq: Ja to zawsze mam gdzieś, otwieram spór, piszę formułkę powyżej i nawet nie wdaję się w żadną polemikę, chyba, że fake'owy tracking. Nigdy się nie zawiodłem na tej strategii xD
  • Odpowiedz
to kazali mi czekać bo jest numer śledzenia (który wiadomo jak działa


@Szeejq:

no i grzecznie czekasz :)

i stąd szukam kontrargumentów na te żółte


@Szeejq:

po co? Z automatu za pare dni uznaja spor, bo przeciez wg trackingu nic juz sie nie zmieni :D
  • Odpowiedz
@Szeejq: Miałem identyczną sytuację. Przesyłka zagubiona. Otworzyłem spór, ale Ali odrzuciło, ponieważ okres ochronny jeszcze trwał. Otworzyłem spór po zakończeniu okresu ochronnego i jeszcze w tym samym dniu pieniądze miałem na koncie. Gdyby ktoś chciał się przebić przez Evę na Ali to wystarczy do niej napisać livechat_link, zgłasza się od razu człowiek.
  • Odpowiedz
@d0n_chich0t: Od dłuższego czasu mają taką gadkę. Sytuację dodatkowo skomplikowało wprowadzenie Savera, które również ma numery PL****, a które AliExpress oznacza sobie w ofertach, że ma śledzenie.
  • Odpowiedz