Wpis z mikrobloga

@luk04330: Od kilku lat kolekcjonuję pocztówki z całego świata. Ważną zasadą jest to żeby pocztówka była wysłana od mieszkańca, a nie na przykład od osoby, która jest w danym miejscu na wczasach.
@Joachim_Mordechaj: Czarne mnie akurat w ogóle nie kręcą, więc pozostanę jednak przy pocztówkach xD
@cytmirka:
kurła, daleko ta Nowa Zelandia xD

wspominałaś, że insta lub grupki od pocztówek

a jak się dogadujecie, w sensie język? translator czy angielski obie strony?
teraz dostałaś z Togo, rozumiem, że w drugą stronę też wysłałaś?
@PanKracy582: Na insta i fejsie po angielsku, raczej każdy kto wrzuca info o wymianie umie po angielsku :D Czasami mocno pokaleczony angielski, ale zawsze się dogadasz, bo jak czegoś nie ogarniesz to prosisz o wytłumaczenie.
Chłopak z Togo ogłosił się na grupce fejsbukowej- jest on założycielem fundacji działającej w Togo na rzecz lokalnych mieszkańców. W zamian za pocztówkę wpłaciłam paypalem symboliczną kwotę na konto fundacji :)
@Airkies: Tak, wyżej napisałam :D Najbardziej odludne są te wyspy, nawet nie wiedziałam ze takie są, ale nazwy nawet nie pamiętam xD Procentowo świat wychodzi mi w około 30% :D
@PanKracy582: No trochę porąbane, bo jednak swój adres musisz podać xD Ale już tak z 6 lat kolekcjonuję.
@luk04330: Dokładnie! Przesłał mi zdjęcia i filmiki dzieciaków z Togo, mega pozytywny i wdzięczny facet. Kilkukrotnie się pytał czy pocztówka dotarła