Wpis z mikrobloga

Ankieta na temat sytuacji w kwestii pewnego słynnego białostockiego youtobera który chciał rozwalić jutub #mexicano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Według bobolaków wróć lateksów bo jak wiadomo bobolak=lateks kłótnia Olgierdano vs zaszczany menel który pił własny mocz i to dwa razy bo za pierwszym razem się nie nagrało, jest na korzyść menela XD Bo rzekomo każdy zaczyna wchodzić i oglądać kanał peżot 207( ja ostatnio nadmatkosięznęcano oglądałem gdy próbował grać w grę, podczas prowadzenia auta odbijał się od skały co 207 metrów a na koniec wylądował w zaszczanym rowie hmm przypadek. On prawo jazdy ma śmiechu warte) Tak to wygląda z mojej strony, bo po co oglądać podnóżka skoro @OlgierdAndrzejewski wyjaśnia go na bieżąco a czasem na jego kanale jareczek wyjaśnia dam siebie.
Zapraszam do oddania głosu, nie moczu do butelki po piwie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1626220925lfJFOeg74GwBH94Ysmrani.gif

Czy filmy Olgierda zachacają Cię do oglądania jareczka zasranego

  • Nie, nie jestem lateksem 91.8% (90)
  • Nie oglądam Olgierda tylko mexicano hau hau 8.2% (8)

Oddanych głosów: 98

  • 4
@Potezny_Mazur: Od kilku miesięcy oglądam tylko prawdę jaką pokazuje Olo! Gdybym miał oglądać dalej kanał szczocha szczerbatego, chlejącego, zakłamanego i z rudym świrem współpracującego to Choroszczy rezydentem bym był de besta na dzień dzisiejszy.
@Potezny_Mazur: Przez Olgierda zacząłem oglądać mexyka. Z grubsza dwa całe materiały i kilka wyrywków. Po prostu nie wierzyłem że Jarosław to taki kretyn i olo koloryzuje... ale nie olo jest nazbyt zachowawczy.
Te filmy to na pewno wykład o 5 dniowej podkoszulce i #!$%@? konserw w krzakach.
Plus kilka minut jak 'gra'