Wpis z mikrobloga

@Kolikol: Cooou? ( _) To był świetny kanał, wolałem go od Stop Cham, bo tu widać było, że gość idzie na jakość, nie na ilość. Była pewna różnorodność - od sytuacji typu "co tu się właśnie to ja nawet nie", przez jakieś grubsze tematy po naprawdę srogie, dające do myślenia dzwony. Przecież zgromadzone tam filmy to doskonały materiał szkoleniowy dla przyszłych czy początkujących kierowców, bo - zgodnie z
@Kolikol: gosc odlecial kompletnie. Filmik o tym jak poszedl z papierkiem zeby mu podpisali odpowiedzialnosc byl niezly w zalozeniu bo pokazal ze nikt odpowiedzialnosci za szczepienia nie chce wziac i pacjent szczepi sie na wlasna odpowiedzialnosc.

No ale #!$%@? ja tego kanalu nie subowalem bo wrzucal filmiki o szczepieniach i spiskach jaszczuroludzi tylko o wypadkach drogowych. Gosciowi #!$%@? i tyle. Sadzac po komentarzach to zostalo mu pewnie jakies 20% subow max
@Kolikol: nie wiem jak Wam, ale dla mnie to śmierdzi przejęciem kanału i ktoś celowo wrzucał taki materiał. Nawet autor w odpowiedzi do widzów wrzuca linki. Zmiana o 180°, która wygląda na zhakowanie dostępu do kanału.