Wpis z mikrobloga

Mireczki, pytanko.

Wybrałbym się na wakacje, ale nie mam z kim xD

Część znajomych to już dzieci i żony, druga to raczej zbyt hardkowrowe wyjazdy i ładowanie w nochala. Pomyślałem, że może zapytam na jakieś grupie na FB albo tu.

Ma ktoś jakieś doświadczenia z takich grupek? Idzie to ogarnąć? Spoko ludzie czy lepiej unikać? No i jeśli są jakieś polecane grupki, to chętnie zaglądne.

Sam mam 30 lat, ale raczej luźne podejście do życia.

Z góry dzięki!

#wakacje #podroze #pytanie
  • 8
@Nokiius: są grupy na FB jak "szukam towarzysza podróży", ogólnie polecam. Sam w tym roku nie mam z kim jechać a wiek podobny, dwaj znać to może się zorganizuje jakąś grupkę ze 4 osoby i można coś ogarnąć
@Nokiius: Na takich grupkach fejsbukowych to z tego co widzę to głównie ogłaszają się jakieś dynamiczne oskarki. Znajomy się tam raz ogłosił i nikt zdecydowany się nie zgłosił xd Ja kiedyś na innej stronce szukałam kogoś na wspólny wyjazd i nawet sporo osób się zgłosiło, oczywiście większość to byli faceci liczący na jakieś "bonusy"¯\_(ツ)_/¯ Ale w końcu pojechałam z jednym w miarę normalnym i było nawet spoko. Jakby co to ja
@Przemek_osw: Początkowo myślałem o czymś bardziej egzotycznym - Filipiny, Dominikana, Malediwy - tak między 10 a 15k zł za 7-10 dni. Trochę sie jednak boję, że przez Covid się taki wyjazd #!$%@? i stracę kasę.

Więc obecnie celuje w Europę - Grecja, Cypr, Malta... Ibiza? Tak między 5 a 10k zł za 7-10 dni. To moje min/max budżety. Wiadomo, że im mniej wyjdzie to lepiej, ale nie chcę jakoś specjalnie biedować.