Wpis z mikrobloga

@Krejziismylife: jeżdżę 2x w roku do Chorwacji, wiecie dlaczego? 1. z południa Polski jestem w 10 godzin (ostatnio wracałem 12 godzin z Naszego morza). 2. pogoda jest raczej gwarantowana, 3. wolę pić winko w knajpce z widokiem na morze niż piwo z plastiku. 4. smaczne jedzenie. 5. apartament w przystępnej cenie z klimą... i jeszcze wiele wiele więcej....
@rakiwo za to porównaj noclegi. Gdy patrze na Chorwację na przyszły rok to apartament dla 4 osób w fajnym standardzie z basenem da się znaleźć na tydzień za 2500-3000 PLN łącznie. We Włoszech - nie widziałam takich ofert.
@Krejziismylife pracuje w Holandii od roku już i moim najbliższym przyjacielem którego tu poznalem to Chorwat i w sumie jego brat. Kiedyś tak było, że Chorwacja to drugie Mielno dopóki Chorwaci nie podnieśli cen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krejziismylife: piekny wpis, pieknie rozrywa dupy urlopowiczom-chorwatom (aka mielno 2) ( ͡° ͜ʖ ͡°) tez kiedys chcialem jechac do chorwacji ale jak zobaczylem ze to praktycznie miejscówka nr2 dla polaków robaków to zrezygnowałem, nie po to jedzie się na wakacje żeby leżeć na plaży z tymi samymi ludźmi co we władysławowie