Wpis z mikrobloga

nie polecam #zoo we #wroclaw, bylem tam dzisiaj i dostałem #!$%@? od pracownika zoo za coś czego bym się nigdy nie spodziewał xD

byłem przy wybiegu jakichs malych malpek i lemurow, ale biegaly bardzo daleko od plotu i nie bylo ich widac w wysokiej trawie, chcialem zeby podeszly i pomyslalem zeby rzucic jakiegos kamyka, zeby podbiegly do niego, ale nie chcialem ich trafic przypadkowo, wiec urwalem kawalek kabanosa tarczynski ktore mialem ze soba i im rzucilem, jedna malpka zauwazyla ze cos leci i od razu przybiegly sie zajadac, rzucilem jeszcze po kawalku pozostalym zeby nie byly smutne i jak zjadly to porobilem zdjecia

okazalo sie, ze jakis wonsaty janusz #polak zobaczyl ze rzucam i zawolal kogos z obslugi zoo, a pracownik przyszedl #!$%@? i do mnie ze czy jestem nienormalny ze w nie rzucam. powiedzialem ze to tylko kabanosy i im smakowaly a ten ze przed chwila je karmil i one nie powinny nic teraz jesc i ze zakaz karmienia jest wszedzie (#!$%@? ze sie zajadaly jakby nic nie jadly caly dzien)

potem jeszcze sie z nim poklocilem bo chcial mnie #!$%@? z zoo w ogole, powiedzialem ze po pierwsze to zaplacilem za to wiec moge sobie zwiedzac, a po drugie i tak juz wychodzilem i tak tez zrobilem :) oczywiscie wszystko przez janusza polaka ktory to zglosil, ale zdjecia malpkom jak juz podbiegly to chetnie porobil :)

phaxi - nie polecam #zoo we #wroclaw, bylem tam dzisiaj i dostałem #!$%@? od pracowni...

źródło: comment_1626113711VzBkCb1eATg576ZgSdyXiS.jpg

Pobierz
  • 114