Wpis z mikrobloga

@qamtome: Teraz jeśli chcesz doładować swoje konto to musisz zakupić itemy, które następnie wystawisz na rynku społeczności. Jeśli chciałbyś zakupić takie itemy po cenie, która po sprzedaży zapewniła by Ci większą kwotę zasilenia konta niż koszt zakupu itema to pisz na PW. Nie dosyć, że w przeciwieństwie do GiftCardów nie dopłacasz za doładowanie (tj. nie płacisz przykładowo 30 pln za doładowanie 25 pln) to oszczędzasz (czyli płacisz mniej za więcej).
@qamtome: Jeśli kupujesz itemy z rynku to i owszem jest lock. Jeśli jednak kupujesz itemy od innej osoby, która przesyła je na wskazane przez ciebie konto (a o tym mowa) to locka na sprzedaż nie ma. Jest lock na wysyłanie tych itemów dalej (7 dniowy) ale kogoś kto kupuje itemy aby sprzedać je na rynku to nie interesuje (ponieważ itemów nie bedzie dalej przesyłał). Mam nadzieję, że ująłem to wystarczająco zrozumiale
nie uzywajcie mpaya bo was odstrzela. Nie bez powodu zablokowali na arg gift cardy zeby uzywac je na innych regionach. Normalnie kupujcie skiny i sprzedawajcie je na rynku. Kilka dni temu doladowalem mpayem (jak jeszcze dzialalo) argentyne, po 2 dniach elegancko loguje sie na konto, chce dokonac zakupu i cyk blokada konta. Napisalem do nich o co chodzi i zeby chociaz zmienili mi region na PL to dostalem odp. ze decyzja jest
@wojtek-rogalski: mam kilka kont (po kilka gier) udostepnione na moje glowne PL konto, kazde bylo doladowywane z mpaya. Tylko to jedno zostalo zbanowane, inne dzialaja do dzisiaj. Wiec obstawiam ze moga blokowac tylko te niedawne konta co sa doladowywane przez mpay, a te z przeszlosci zostawiaja w spokoju. Normalnie robili deportacje i zamieniali srodki, tutal wleciala od razu blokada, wiec sie w tancu nie pierdziela. A konto mialo 0 aktywnosci, nowe
@wojtek-rogalski: no przeciez nie pisze tego zeby kogos nastraszyc. W sensie, niech kazdy sam zdecyduje przeciez. Ja tylko napisalem jak wygladala u mnie sytuacja, a z tego co widzialem na tagu to osrane majty tez dostal blokade. Gdybym chociaz te gifty wysylal na inne konta masowo np do sprzedawania czy cos to rozumiem, no tutaj ban z dupy polecial bo gierki chcialem na wlasny uzytek ( ͡° ͜ʖ ͡