Wpis z mikrobloga

mój #rozowypasek chce kupic sobie używanego #iphone X #iphonex . Bateria jest na poziomie 85%. Nie miałem nigdy doczynienia z iphonami więc mam #pytanie . Jak długo może posłuzyć taka bateria? Czy mając 85% żywotności bateria wytrzyma spokojnie cały dzień bez doładowania? No i czy opłaca się kupić iphone X? Cena to około 1400zł
  • 14
@sik0r_: za mało informacji podałeś, np. do czego różowa będzie używać telefon. Generalnie 85% to nie tragedia, ale ja przy 90% w iPhone 11 i dosyć umiarkowanym użytkowaniu (praktycznie tylko wykop i Instagram, w gry nie gram, YouTube bardzo rzadko) muszę go doładowywać 1 raz w ciągu dnia, czasami 2. Przy 80% może być już potrzebna wymiana. Ja bym kupił nowego SE 2020 albo XR. Cena o wiele wyższa niż te
@sik0r_: jak Ci się uda utargować jeszcze stówe, dwie, to wtedy bierz i do wymiany baterii w imadzie za 220zl na nówke i telefon podziala jeszcze od #!$%@? czasu
@sik0r_: czyli podobnie jak ja. To ci powiem tak, wczoraj wieczorem miałem baterie naładowana prawie do pełna (jakieś ~95%, nie pamiętam dokładnie), natomiast w momencie pisania tego posta po całym ranku przesiedzianym na wykopie i trochę na Instagramie, bateria pokazuje dokładnie 60% (patrz obrazek). Za kilka godzin będę musial go już pewnie doładować. Ja bym brał nowy, ale jeżeli nie macie kasy to upewnijcie się tylko, że to nie składak a
Pobierz cutecatboy - @sik0r_: czyli podobnie jak ja. To ci powiem tak, wczoraj wieczorem miał...
źródło: comment_1626080094wk5rRHAJZt5u5l3oR9WxMP.jpg