Wpis z mikrobloga

Szukam, czytam ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na głupi problem z umową na b2b.
Dostałem ofertę pracy, na spotkaniu powiedziałem ze chcę dostać 6000zł na czysto po odjęciu wszystkich opłat i się zgodzili. Miałem jeszcze rozmowę telefoniczną żeby dogadać szczegóły i powiedzieli mi że będę miał na umowie 6500netto wpisane.
Według tych kalkulatorów wszystkich to jak zapłacę vat + zus to zostanie mi jakieś 5100zł . W jaki sposób mam to policzyć i im przedstawić, czy może ja coś źle policzyłem, na mniej niż 6k na czysto nie chce się zgadzać.

#b2b #umowa #praca #pracbaza #wlasnafirma
  • 9
Czyli dobrze zrozumiałem że zostaje mniej niż chciałem. W umowie jest zapis że kwota zostaje zwiększona o VAT do zapłaty czyli pewnie wychodzi ok 8000brutto ale co z ZUS, mi te powiększyć kwotę brutto faktury o tyle żeby pokryło to VAT+ZUS ?
@pilak: 26 już dawno za mną.
Niestety ale porozmawiałem dzisiaj z nimi i szef stwierdził że 6500 to jest maximum a resztę można sobie w premiach zarobić które są nieokreślone nawet na umowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Podziękowałem i szukam dalej