Wpis z mikrobloga

#mirabelkaspiewa #muzyka #zespol #nazwa #kiciochpyta #corobic #mirkopomusz

Hej Mirki i Mirabelki. Długo mnie nie było - ale ale - w tym jakże pracowitym czasie powstał zespół. Mamy za sobą już trzy koncerty i chcemy sięgać po więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Roboczo nazywamy się Triyo, ale to nie jest to ;) Pomożecie? W zespole jestem ja i dwóch sympatycznych wirtuozów gitary. Gramy akustycznie, ale mamy sporo rock'n'rolla, bluesa, trochę starych hitów... Choć z czasem będziemy sięgać pewnie coraz zuchwalej po jazz, folk... Kto wie gdzie nas zawieje. Szukamy pomysłu na nazwę - więc pomyślałam, że skoro już mnie trochę znacie z filmów i nagrań, to może komuś coś do głowy wpadnie ;)
Jak ogarniemy się z tą stertą nagrań, które już mamy to wrzucę coś na Mirko. Wczoraj zagraliśmy najlepszy koncert - choć zawsze słyszę od moich współtowarzyszy, że najlepszy koncert jeszcze przed nami i nigdy to się nie zmieni ;) Niestety z tego koncertu mamy tylko audio - i to tylko z jednego seta. Na następny będę dużo lepiej przygotowana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tymczasem - zdjęcie z drugiego koncertu.
Jak macie pomysły na nazwę dla tak niespecyficznego zespołu to wyrzucajcie w komentarzach ;)
Mi przyszło do głowy "autistic rockers" (zamiast acoustic), ale mogę mówić tylko za siebie :P

Howgh!
Mirabelkowna26 - #mirabelkaspiewa #muzyka #zespol #nazwa #kiciochpyta #corobic #mirko...

źródło: comment_1625910448MUE7IIcEr1qbs81e3ldAtL.jpg

Pobierz
  • 2