Wpis z mikrobloga

#rozdajo #chlopakizbarakow #trailerparkboys
Dobra, rozdajo, let's go.

Kto chce dostać legendarną koszulę w pepitę za darmo? Jeśli kojarzycie Chłopaków z Baraków, to wiecie o jaką koszulę chodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nówka sztuka, właśnie wleciała do pre-orderu na parobas.pl. Jak masz łeb do interesów, to plusuj, a może będziesz miał szczęście (plusowanie do soboty 23:59).

Ale możesz też już teraz kupić taniej w pre-orderze. Jest idealna, żeby strasznie zachlać i obudzić się w rurze. Bez wstydu można nosić do dresów i normalnie. Przyciąga też spojrzenia pełne podziwu i zazdrości, że macie taką zajebistą koszulę. I nawet jakaś babcia powiedziała nam na ulicy, że piękni z nas kawalerowie.

Testowaliśmy ją na sobie i nie dość, że jest wygodna, to do tego przewiewna i człowiek nie poci się jak jaskiniowiec albo inny Randy.

Będziemy produkować tylko limitowaną liczbę sztuk, więc jak ci się podoba, to kupuj jak najszybciej. Nigdzie indziej nie dostaniesz w takiej cenie. A pepitę musieliśmy drukować na zamówienie, bo nigdzie nie da się takiej kupić (serio).

Pozdro 600 Sunnyvale i pamiętajcie, że jak kupicie koszulę + t-shirt w pełnej cenie, to dostajecie darmo dostawę i dodatkowy t-shirt za darmo!
Petters - #rozdajo #chlopakizbarakow #trailerparkboys
Dobra, rozdajo, let's go.

K...

źródło: comment_1625842012uTfDZ2FGvjfDTdiqizmlSv.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@Petters: niby jak się w tym nie pocicie jak to jest zawszony poliester (°° już podjarany rozmiar wybierałem gdy doczytałem z jakiego gównolitu to jest. Nie da się z jakiegoś użytecznego materiału tego zrobić tylko takiego badziewia?
  • Odpowiedz
kurde faja jak to jest, że Ricky żył za dolara dziennie i mieszkał w rozpadającym się samochodzie, a żeby kupić koszulę i spodnie w jego stylu trzeba wydać grubo ponad dwie stówy
  • Odpowiedz
@Petters: no sorry, ale w sumie chyba zastanowie sie nad ponownymi zakupami u Was (fajnie bylo Was namierzyc na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)):
- zamowienie 1208 - przyslaliscie zly kubek, o czym poinformowalem Was mailowo, ale do tej pory brak jakiejkolwiek odpowiedzi,
- tutaj jeszcze powinienem wkleic szczegoly innego zamowienia, ale osoba nie chciala byc namierzona. Trudno, ale za to w najwiekszym skrocie - rowniez przyslaliscie
  • Odpowiedz
@imo0mfg: kurde, napisz do mnie na PW i rozwiążemy sytuację jak najszybciej. Przyznam, że z mailami czasem bywa u nas problematycznie (z wielu powodów), ale jak możemy jakoś pomóc, to chcemy to zrobić!
  • Odpowiedz
@Petters: ale wlasnie o to chodzi, jestescie sklepem internetowym, Waszym priorytetem powinna byc obsluga mailowa (obok tej telefonicznej).

Bardziej niz na sam problem z zamowieniem (bo te przeciez moga sie zdarzyc i jest to dla mnie ok), zwracam uwage innych na slaby kontakt. Ja tylko poinformowalem Was o pomylce i generalnie w mailu napisalem, ze dla mnie jest to OK, tylko zeby Wam sie stany zgadzaly i w sumie nawet przezylem
  • Odpowiedz
@Petters zaplusowałem, a jak mnie nie wylosujecie to kupię, chociażby za to że się walnąłem kiedyś u was przy zamówieniu koszulki i nie chcieliście zwrotu tylko wysłaliście drugą za darmo na swój koszt ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
To co proponujemy, to najlepszy kompromis na produkt, którego fani domagali się od bardzo dawna. A koszula ze sklepu TPB kosztuje 250+ zł, co już w ogóle jest straszne.


@Petters: no tak to najlepiej zrobić #!$%@? XD Gucci też robicie? XD ale żenua z was, mam nadzieję, że prawnicy was dojadą, az się zesraćie
  • Odpowiedz
@Petters: 160 zł za koszule 100% poliester xD sporo sobie liczycie za taką jakość. Nie wspominając że można dostać koszule na wzór rickiego z sensownych materiałów dużo taniej.
  • Odpowiedz