Wpis z mikrobloga

Nie chciałbym zabrzmieć jak szur, czy foliarz (sam zgłosiłem się na ochotnika do szczepienia), ale 3 tygodnie po szczepieniu wylądowałem na SOR z niedotlenieniem serca (troponina #!$%@? w kosmos), zdrowy facet, amatorsko uprawiam sport, wszystkie wyniki wcześniej super.

#szczepienia #covid19 #koronawirus
  • 26
  • Odpowiedz
@Zbycholudy: moderna, drugą dawkę przeszedłem trochę ciężko, wysoka gorączka 3-4 dni, potem lekkie osłabienie, więc się oszczędzałem, odcięło mi prąd na minutę, zemdlałem, wezwano pogotowie, 2 kroplówki, potem już ok, żyje jakoś
  • Odpowiedz
drugą dawkę przeszedłem trochę ciężko, wysoka gorączka 3-4 dni, potem lekkie osłabienie, więc się oszczędzałem, odcięło mi prąd na minutę, zemdlałem, wezwano pogotowie, 2 kroplówki, potem już ok, żyje jakoś


@getin: Co będzie po 3,4,5 dawce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdyby wszystko odbywało się normalnie i wyszłoby, że przyczyną Twojego stanu była szczepionka to mógłbyś starać się o odszkodowanie, ale jest jak jest i karawana jedzie dalej
  • Odpowiedz
Gdyby wszystko odbywało się normalnie i wyszłoby, że przyczyną Twojego stanu była szczepionka to mógłbyś starać się o odszkodowanie,


@PapaSar: o to może ty podeslesz info o odszkodowaniach za NOPy przy innych szczepionkach? Warunki przyznawania, może jakieś konkretne sprawy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: Sąd powszechny -> postępowanie cywilne. Polska jest jednym z krajów z dykty i kartonu gdzie nie istnieje system odszkodowania za NOP-y. Ale dobra papuga za odpowiedni % wygrałaby taką sprawę. Mówimy tu o innych szczepieniach, a nie na COVID gdzie świadomie wyrażasz zgodę na wstrzyknięcie preparatu.
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: Może tak, a może nie ( ͡° ʖ̯ ͡°). W Polsce miał zostać utworzony fundusz na NOP-y szczepień COVID ale znając "pracę" polskich polityków uchwała na ten temat utknęła gdzieś na dnie szafy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz