Wpis z mikrobloga

#telewizja #niemamtelewizora #heheszki #morsowanie #glupota#pasta
Mirki i Mirabelki, co to za jakąś moda ostatnio na NIE OGLADAM TELEWIZJI I NIE MAM TELEWIZORA. spoko że część osób tak woli ale to się stało gorsze niż MORSOWALEM. czasem aż mam ochotę podpowiedzieć że tv są na raty i można sobie kupić. Ostatnio byłem na wideokonferencji i laska opowiada że brała udział w 10 edycji...(to była luźna rozmowa) więc dodałem tańca z gwiazdami? Na co ona że nie rozumie połączenia bo NIE OGLADA TELEWIZJI. Nie zdążyłem skontrować że ja MORSOWALEM na co do mikrofonu wydarła się pełna entuzjazmu inna ci....pa że ona TEZ NIE MA TELEWIZORA. Szczególnie popularne stało się to w korpo w dużych miastach. Jeszcze gdyby ktoś z #podlasie powiedzial NIE MAM TELEWIZORA, to bym uznał za normę ale tak serio. Czym się tu chwalić. Przecież w tv nie leci tylko gówno, nawet jak nic sobie tam nie znalazłeś to nie lataj jak pinczer z czerwonym fiutkiem i nie oferuje wszystkim swojej ideologii NIE MAM TELEWIZORA. To mniej więcej jak powrót z wakacji i noszenie opaski ALL INCLUSIVE, żeby pokazać że jest się super. A super to jest jednak słabe. Ale to moje zdanie i wiadomix że można się z tym nie zgodzić.
batgelo - #telewizja #niemamtelewizora #heheszki #morsowanie #glupota#pasta
Mirki i ...

źródło: comment_1625646350p84SrViy9MSuv5nhqPHaOO.jpg

Pobierz
  • 5
@batgelo: to jest chyba bardziej jako skrót myślowy jak ktoś mówi nie ma telewizora. Sam tak nie raz mówię bo tv nie oglądam ale mam telewizor pod konsole. To po prostu mówię nie mam tv żeby zaakcentować to że nie oglądam telewizji. Swoją drogą przez lata w wynajmowanych pokojach żyłem bez tv i jakoś nie miałem potrzeby żeby go mieć. A czy jakaś moda nastala na mówienie nie mam tv to
@batgelo: Nie wiem o co chodzi, ale też nie mam telewizora ( ͡° ͜ʖ ͡°) ! A właściwie to mam takie pudło, ale jak napisał @acan123 służy do grania, vod itp.
Widzisz co osoba to opinia. Ja osobiście nie rozumiem jak można oglądać tv (w sensie stacji telewizyjnych, obojętnie jakich) Ja zakończyłem swoją przygodę z tv ładnych parę lat temu, głównie przez reklamy i brak treści które
Ja też nie mam telewizora i zdarza się że ktoś mi mówi " widziałeś wczoraj jakiś tam program? Widziałeś ta śmieszna reklamę? Itd" a ja wtedy mówię że nie, bo nie mam telewizora. I po co ta spina.