Wpis z mikrobloga

Widzicie te sceny?

To jest ten słynny moment kiedy Alba już wie że jest po imprezie. Jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach. Pan piłkarz Giorgio Chiellini stłukł kruchą jak szkło pewność siebie Hiszpanów młotkiem.

To jest to czego brakuje naszym i nie tylko naszym chłopakom - luzu. Wchodzą na mecz spięci tak mocno że ledwo biegają. Tymczasem pan profesor Chiellini - pełen luz, zdejmowanie presji z kolegów, uśmiech od ucha do ucha.

To się nazywa być liderem.

#mecz #pilkanozna #meczgif #euro2020
Kozajsza - Widzicie te sceny?

To jest ten słynny moment kiedy Alba już wie że jest...
  • 62
  • Odpowiedz
@Kozajsza: o czym wy tu pi3rdolicie tak własciwie? Ani jeden ani drugi nie miał już wpływu na wynik bo nie strzelali wiec po co tu doszukiwac drugiego dna jak eksperci pudelka albo innych wp.pl??
  • Odpowiedz
Szkoda, że to już na 99% ostatni lub przedostatni turniej pary Chiellini - Bonucci. Drugiego tak zgranego duetu stoperów próżno szukać w Europie.


@Lolenson1888: Czekaj czekaj, Puchacz z Bereszyńskim dopiero się rozkręcają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kozajsza:
@DonTadeo: @szahmatt: @stulejan:

A dla mnie to Kielich zachował się jak cham. Kibic to se może myśleć "o, jaki wyluzowany, presję ściąga, prawdziwy kapitan" a tak po sportowemu to co miał Alba zrobić? Oddałby plaskacza to cały świat by grzmiał że co za małpa i kij w dupie, jakby się przewrócił to "o rany, jakie #!$%@? w tej Hiszpanii ze starganą psychą" (nawiasem pisząc ja bym pewnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kozajsza: Według mnie to wyglądał właśnie jak by mu psychika siadła i zaczął się zachowywać jak pijany menel, on mu nawet pięść do twarzy przyłożył, faktycznie super wyrachowane zachowanie zawodnika z iq300, wyuczone na odprawie przedmeczowej. Z resztą dopatrywanie się jakiegoś wielkiego znaczenia takich gestów to trochę szuryzm i wierzenie w jakieś czary na kiju. Włosi przecież pierwszego karnego też nie strzelili.

@szahmatt: Długo w piłkę nie grałem, ale Kielon
  • Odpowiedz
Oddałby plaskacza to cały świat by grzmiał że co za małpa i kij w dupie, jakby się przewrócił to "o rany, jakie #!$%@? w tej Hiszpanii ze starganą psychą" (nawiasem pisząc ja bym pewnie gdzieś poleciał po takiej sile), powiedziałby "twoja stara to puta" i byłby też nielichy dym


@Toszeron: gdyby to zrobił to wyszedłby na największego idiotę na ziemi bo oprócz chielliniego na wyciągnięcie ręki stało również trzech sędziów
  • Odpowiedz
@Pangia: bys dostal po lbie toby ci nie bylo do smiechu - ale zgadzam sie, ze smiechem na twarzy byloby im latwiej

Ja tam nie mam nic przeciwko gladiatorom itp, lubie jak sobie daja po twarzy w nhl, mam tylko glupie wrazenie, ze w kazdym innym miejscu Chiellini zostalby co najmniej upomniany.
  • Odpowiedz
najważniejsze co zrobił Chiellini tutaj to wygranie losowania. Póki co 3 konkursy karnych na Euro i zawsze wygrywa zespół, który pierwszy strzelał.

Ogólnie ok 60% karnych wygrywają strzelający jako pierwsi.


@dondon: a my w meczu z Portugalią gdy wygraliśmy losowanie, wspanialomyslnie wybralismy zeby strzelac jako drudzy. ¯\_(ツ)_/¯
Tak, do konca zycia tego nie odzaluje, mielibysmy final.
  • Odpowiedz