Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Gdzie kupię najsolidniejsze produkowane seryjnie drzwi? Potrzebuje 3 pary, budżet to powiedzmy 8-9k Proste białe, 1x bezprzylgowe, 2x rewersyjne, wszystkie z dokładką po sufit, raczej lakierowane, aczkolwiek nie wykluczam laminatu. Jakieś dre, pol słone robią spoko drzwi? Zależy mi żeby trochę ważyły żeby nie robiły wrażenia kartonowych. Chyba że znacie stolarza który dojedzie do Wro i opanuje taki temat w tych pieniądzach? Foto poglądowe.

#wroclaw
#stolarstwo
#drzwi
#budujzwykopem
pawelwojciech - Gdzie kupię najsolidniejsze produkowane seryjnie drzwi? Potrzebuje 3 ...

źródło: comment_1625597224WWv7IX7zcW7DEJQXSsgE77.jpg

Pobierz
  • 22
ło panie, takie rekomendacje też się przydadzą, będzie wiadomo kogo omijać!


@pawelwojciech: powiem Ci, że też omijałem fachowców, bo nie znam nikogo kto nie miał przebojów z montowaniem drzwi. A i mi spartolili. Zły wymiar wzięli, potem jeszcze z innym wymiarem chcieli montować. Pól roku czekałem.

A na popularne modele Dre, Porta czekasz 2x dłużej (2-3 miesiące), bo są popularne ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc jak zależy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelwojciech: odradzam porte, braliśmy z Gerdy która jest na robotniczej, montaż to jakiś żart, drzwi mają krzywe szary, reklamacja nieuwzględniona bo rzekomo odchylki są w normie. Drzwi pokryte jakimś laminatem który po uszkodzeniu jest nie do naprawy.
@pawelwojciech: jeśli jeszcze szukasz to - mam u siebie drzwi jak na twoim foto, nawet klamki czarne też sobie dobrałem :) Dre model UNI 10. Lakierowane, dopłaciłem do płyty wiórowo-otworowej. Dwie pary mam rewersyjne. Rewersy wyszły w okolicach 1,7k, zwykłe 1,3k.
Kupowałem w Voxie na Bielanach, wziąłem z montażem drzwi (i przy okazji kupowałem u nich też listwy przypodłogowe bo je się montuje zaraz po drzwiach).
@thewickerman88: Jak mirku te UNI 10 się sprawują? Widziałem w internecie pare opinii, że często przychodzą uszkodzone od producenta, słabo wykonane, lakier nieładny. Jak to u Ciebie było?
Czy ten biały lakier jest w miarę matowy?