Wpis z mikrobloga

Fajnie się bawią na tagu # malolatkipersymonki

Niestety włodarz tego przybytku mnie już zablokował, ale ledwo 10 minut zajęło mi ustalenie, że dziewczynka na tym zdjęciu ma maksymalnie 13-14 lat. Zdjęcie pochodzi z 2015 roku, natomiast na jej insta można znaleźć zdjęcia z "prom" w kwietniu 2019 roku, gdzie wiek to 17-18 lat. Matematykę pozostawiam wam a dowody w komentarzach - kto będzie chciał, to sobie sam znajdzie źródło i potwierdzi.

#pedofilia #podludzie #spermiarzalert
Pobierz
źródło: comment_1625587594ze3f9EH4UDkueXGYcMUukK.jpg
  • 134
nie no, zupełnie normalne jest wrzucanie na przemian seksualne nacechowanych zdjęć lasek w bikini i dzieci. Nic dziwnego się w tym #!$%@? nie dzieje, proszę się rozejść.


@oliwkowemydlopodprysznic: Chłopie, z 14-latki takie dziecko jak z 7-latki niemowlak. To już jest nastolatka a nie dziecko . Wyobraź sobie, że posjrzałem na to zdjęcie jej twarzy, czy to oznacza, że jestem pedofilem?
O co chodzi w tym, co z siebie właśnie wysrałeś? Bo jeśli o to, że nie widzisz jak obleśne jest wrzucanie takich treści na tagu na przemian ze spermiarskimi fotkami młodo wyglądających typiar w bikini, to raczej już za późno żebym zdołał cokolwiek przetłumaczyć.


@oliwkowemydlopodprysznic: Chyba nie bardzo wiesz jak działają tagi. Osoba, która tutaj wrzuca obrazki nie ma wpływu na to wśród jakich innych obrazków pojawi się ten który on
@Syn_Tracza: Wiesz, że wmawianie mi takich rzeczy jest praktycznie definicją mechanizmu projekcji? Idąc twoim wybitnym tokiem rozumowania - ludzie nagłaśniający patologię w urzędach sami robią wałki, zgłaszający kradzież sami są przestępcami a dochodzeniowcy kryminalni to pewnie mordercy xD
Także jeśli nie widzisz nic dziwnego w tym, że zapewne dorosły chłop wrzuca zdjęcia 14-latek z tagami typu (...)boners, to niestety ale nie wmówisz mi, że to ze mną jest coś nie tak.