Wpis z mikrobloga

#koronawirus Ostatnio w prasie pojawiają się artykuły o bardzo dużym spadku zainteresowania szczepieniami. Wygląda na to że spora część osób szczepiła się tylko po to by bezproblemowo pojechać na wakacje
  • 7
@buchowo: a skąd takie wnioski? Ja mam inne, wygląda na to że ludzie lubią się szczepić przed wakacjami... albo w maju najbardziej lubią się szczepić... albo szczepienie jest zależne od faz księżyca. Jeśli nie jesteś książkowym przykładem debila ograniczonego umysłowo to ja już nie wiem...
Wygląda na to że spora część osób szczepiła się tylko po to by bezproblemowo pojechać na wakacje


@buchowo: nieprawda, spora część zaszczepiła się też żeby mieć szansę na wygranie hulajnogi
@haxx: znając państwowe loterie to szansa na wygranie tam czegokolwiek jest raczej niewielka, ale sam fakt organizacji loterii jest zupełnie absurdalny i gdyby ktoś mi o tym powiedział dwa lata temu to bym nie uwierzył
@buchowo: no tak ale to nie jest tak, że to jakiś wspaniały pomysł władzy. Oni po prostu kopiują to co jest robione w innych krajach, bez kwestionowania. Inne kraje robią loterie? to my też robimy.
@buchowo: no to chciałem serdecznie przeprosić, za mój wcześniejszy post mam nadzieje, że mi wybaczysz. Skoro ludzie tak mówią i w jednym z artykułu tak pisze to naprawdę nie mam argumentów do dalszej dyskusji- szczerze przyznaje Ci racje.
@mrgcypher: to jest tylko własna obserwacja powiązana z artykułem który przeczytałem, ale spadek w pomorskim jest nawet 10x. Widać wyraźny spadek zainteresowania co po części związane jest z tym że ludzie już ruszyli na wakacje i nie zmienia tej sytuacji fakt powstania nowych punktów szczepień dla turystów.