Wpis z mikrobloga

ludzie,
idę jako świadek w sierpniu na wesele, przymierzam się do kupna garnituru do 1000-1200zł.
polecacie jaki sklep odwiedzić/omijać, na co zwrócić uwagę? Najlepiej logistycznie jakby był sklep stacjonarny w Łodzi. Pomóżcie
#modameska #lodz
  • 16
@Judym21: Jak to jest jednorazowy wypad to może wypożycz sobie garnitur? Nie wiem, jakie są ceny. Bo nigdy tego nie robiłem, ale imho to lepsza opcja niż kupno czegoś bez namysłu ;p
@Judym21: a ja polecam bytom, nie wiem jaka masz budowe ciala (ja nie mam figury johnnyego bravo) ale tam zawsze udawalo mi sie trafic dobrze skrojone marynarki i spodnie, nic nigdzie nie odstawalo a i sklad tez super. w manu obsluga jest pomocna i cierpliwa. A obszedlem chyba wszystkie sklepy z garniakami we wszystkich centrach a i tak za kazdym razem tam koncze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapitan-Planeta: ano szkoda. Zawsze polecałem, no ale ani lokalizacja nie za dobra ani specjalnie nikt o nim nie wiedział no i nie przyciągał wizualnie, chociaż nic bardziej mylnego, jeśli chodzi o całokształt :) No ale właścicielka poszła na emeryturę, więc fajnie, że zdążyliśmy przed ślubem ( )
@Judym21: dwa lata temu potrzebowałem garnituru (takiego do założenia dwa-trzy razy, obrona, jakieś tam wesele itp), obejrzałem wszystko w Manu i w Porcie, potem jeszcze jakieś inne Pawisy - wszystko albo jakoś tak wisiało, albo się marszczyło, w końcu skończyłem na Górniaku xD Tam dostałem garnitur, który może nie wyglądał jak szyty na miarę, ale w porównaniu do tych "markowych" to leżał świetnie.