Wpis z mikrobloga

Szukam telefonu do 2500 i w sumie tylko kilka spełnia moje kryteria a najbardziej mi się spodobał s10 plus, mam s8 i jestem bardzo zadowolony. Wiem, że już "normalnej" nówki raczej nie kupię, ale czy tutaj przy kupnie telefonów z nadwyżek magazynowych jest jakiś haczyk na który powinienem uważać? Wiem, że jednym z nich jest gwarancja, ale co poza tym? Upatrzyłem tego https://allegro.pl/oferta/samsung-s10-plus-128gb-folia-pelny-zestaw-10755688284
#telefony #smartfon #samsung
  • 11
@Hark miesiąc temu przeskoczyłem z s8 na s20 FE.
Jak dla mnie świetny telefon. Mocno polecam. Chociaż rozmiarowo to s8 była najlepszym moim telefonem.
@Dzejk: właśnie do s20 FE ktoś mnie zraził, że podobno bateria potrafi się po jakimś czasie spierdzielić. s8 dla mnie super telefon, ale właśnie teraz chciałbym coś większego.
@Hark nie mam jak tego ocenić bo za krótko mam ten telefon. Aktualnie przy normalnym użytkowaniu 2 dni bez problemu bateria trzyma. Też przeglądałem masę telefonów przed zmianą i nie żałuję tego wybory.
@Hark: Nie istnieje coś takiego jak „nadwyżki magazynowe”, co to w ogóle miałoby być? Narobił samsung telefonów i teraz „aaaa kurła nie możemy ich sprzedać, to za pół ceny puścimy”? To jest #!$%@? naiwnych na naprawiane telefony na najtańszych zamiennikach czy jakieś importy z Albanii czy innego Bangladeszu. Ogólnie nie kupuj telefonów na Allegro (ani najlepiej niczego o wartości powyżej 100 zł), chyba że od legitnych sklepów typu x-kom. Ale wtedy